دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳

مدیر کل فنی حرفه ای استان یزد خبر داد

راه اندازی اولین پارک مهارت آموزی کشور در یزد

مهارت آموزی

یزد- مدیر کل فنی حرفه ای استان یزد از راه اندازی اولین پارک مهارت آموزی کشور در یزد خبر داد و گفت: این پارک در زیر بنایی بالغ بر ۲هزار مترمربع دراستان با کمک شهرداری ایجاد شده که در اینده نزدیک بازگشایی می شود.

به گزارش خبر نگار قدس آنلاین ، امیر سعید مصباح صبح دوشنبه درنشست خبری آنلاین خانه مطبوعات که به مناسبت هفته مهارت آموزی برگزار شد ، اظهارداشت : اولین پارک مهارت آموزی کشور در یزد با هدف شناسایی استعداد راه اندازی خواهد شد و افراد ۴الی ۱۵ساله با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی می توانند دراین پارک حضور پیدا کرده استعدادهای خود را شناسایی کرده و با رشته های که دراین پارک اموزش داده می شود آشنا شوند .

وی افزود : ۸ دپارتمان در این پارک طبق استانداردهای جهانی طراحی شده وابتدا قرار بود  ۷۴ رشته در این پارک آموزش داده می شود ولی این رشته ها به ۵۸رشته کاهش پیدا کرد و تقویت مسئولیت اجتماعی، مشارکت ،گذشت و بالابردن روحیه کار تیمی و مهارت آموزی از اهداف مهم این پارک است .

مصباح تصریح کرد : تقویت مهارت و گفتمان مهارت آموزی در سال جهش تولید از مهمترین اولویت ها ی این سازمان است و جهش مهارت می تواند در اجرایی شدن شعار سال تاثیر گذار باشد .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.