چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

پروژه سی متری شهدای سلامت در شهرک شهید مدنی اجرا شد

بازدید دادستان از پروژه شهدای سلامت

همدان - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان از روند اجرای پروژه بلوار سی متری شهدای سلامت بازدید کرد.

به گزارش قدس آنلاین حسن خانجانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در بازدید میدانی از پروژه روپوشانی رودخانه شهرک مدنی، ضمن تشکر ازمجموعه شهرداری همدان و شهردار منطقه سه و مدیریت آب و فاضلاب استان گفت: این پروژه مصداق خدمت عمومی بوده و خدمات ارزنده مجموعه شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در این منطقه قابل تقدیر است.

خانجانی با اشاره به اینکه متاسفانه بافتهای قدیمی ، کانون های اصلی آسیب های اجتماعی وجرم زایی هستند، افزود: ما باید با خدمات رسانی به این مناطق از وقوع جرایم پیشگیری کنیم.

وی یاد آور شد: خدماتی که در راستای آبادانی و خدمات عمومی باشد به تبع آن نه تنها نشاط اجتماعی افزایش می یابد بلکه جرائم کمتر شده و بار ترافیکی را  نیز کاهش می یابد.

شهردار همدان نیز در این بازدید ضمن تشکر از حضور دادستان و زحمات مجموعه شهرداری منطقه سه، گفت: این منطقه یکی از نقاط محروم شهربوده و تاکنون رودخانه این منطقه رو باز بود و اهالی همیشه گلایمند از عدم خدمات رسانی مجموعه شهرداری بودند.

عباس صوفی افزود: خوشبختانه این پروژه در راستای خدمت رسانی به عموم مردم و به صورت جهادی در عرض یکماه توسط مجموعه شهرداری، علاوه بر پوشاندن روی رودخانه، جدول گذاری و زیر سازی و آسفالت آن انجام نیزشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.