دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۸

اقتدار نیروهای مرزبانی و انتظامی در مرزهای خراسان رضوی

مواد مخدر

با حضور پررنگ و اقتدار نیروهای مرزبانی و انتظامی در جای جای مرزهای استان خراسان رضوی مسیر ورود مواد مخدر به داخل این استان تغییر یافته است.

به گزارش قدس آنلاین، جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان رضوی در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی تایباد گفت: هم اکنون  ۹۵ درصد مواد مخدر وارد شده به استان از سمت سایر مرزهای کشور و برخی از استان‌های همجوار است که این نشان از اقتدار نیروهای مسلح در مرزهای استان دارد.

سردار ابراهیم قربان زاده  افزود:  از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ تن انواع مواد مخدر در استان خراسان رضوی کشف شده که نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: ۸۰ درصد از مواد کشف شده از نوع سنتی و ۲۰ درصد دیگر صنعتی است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی خراسان رضوی افزود: با وجود بیش از ۳۰۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان در حال حاضر مرزهای استان خراسان رضوی یکی از امن‌ترین نقاط کشور به شمار می‌رود که این نشان از آمادگی و توان نیروهای مسلح در مرزهای مشترک دو کشور دارد.

در این مراسم سرهنگ امیر امیر احمدی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی تایباد منصوب شد و از زحمات ۲۷ ماهه علی اکبر قربانی فرمانده پیشین نیروی انتظامی این شهرستان تجلیل شد.

منبع: صداوسیما

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.