یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان در گفتگو با قدس آنلاین:

هیچ تصمیم جدیدی برای محدودیت یا تعطیلی کرونایی در خراسان رضوی اعلام نشده است

رضاطلبی

کرونا

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی گفت: تا این لحظه هیچ تصمیم و سیاست جدیدی برای اعمال محدودیت یا تعطیلی کرونایی در استان از سوی رئیس ستاد کرونای استان اعلام نشده است.

دکتر محمدحسین بحرینی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: اعمال هرگونه محدودیت و یا تعطیلی  کرونایی در خراسان رضوی باید توسط رئیس ستاد کرونای استان که استاندار مسئولیت آن رابرعهده دارد گرفته شود.

وی تصریح کرد: از این رو اگر سرپرست فعلی استانداری خراسان رضوی که همزمان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری ، رئیس و دبیر ستاد کرونای استان نیز هست دراین باره تصمیم جدیدی اعلام کند از طریق رسانه ها  به اطلاع مردم خواهد رسید .

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی افزود: تا این لحظه هیچ تصمیم و سیاست جدیدی برای اعمال محدودیت یا تعطیلی کرونایی در استان از سوی رئیس ستاد کرونای استان اعلام نشده است و من نیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم و در باره مسائل خارج از دانشگاه هیچ گونه اظهار نظری نمی کنم و از طرفی حق دخالت نیز ندارم.

وی در مورد اینکه جعفری رئیس ستاد کرونای استان نیز پاسخگو نیست آدرس استانداری را اعلام و عنوان کرد: به استانداری که در خیابان بهار مستقر است بروید و پاسختان را دریافت کنید .

بحرینی همچنین در باره وضعیت شهرستان مشهد نیز گفت: شرایط کرونایی این شهرستان به گونه ای نیست که خواسته باشیم تصمیم جدیدی برای آن اعمال کنیم و با همکاری و همراهی مردم باید وضعیت فعلی را حفظ کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.