شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

مشاغل استان یزد با محدودیت ساعت کار روبرو هستند

محدویتهای کرونایی

یزد – جانشین رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان گفت: همه صنوف، مشاغل و رسته‌های شغلی به جز صنف نانوایان و سوپرلبنیات تا تاریخ ۱۶ آبان ماه سال جاری فقط مجاز به فعالیت تا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر می باشند

به گزارش قدس آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، احمد ترحمی ضمن تاکید بر فعالیت همه صنوف، مشاغل و ‌رسته های شغلی به جز صنف نانوایان و سوپرلبنیات تا ساعت ۱۶ و ۳۰ عصر در هفته آینده، از اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی خواست تا به نظارت جدی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول روز و تعطیلی مطلق پس از این ساعت بپردازند.

وی افزود: جایگاه‌های سوخت، داروخانه ها و مراکز بهداشتی درمانی طبق روال معمول فعالیت خواهند داشت و پاساژها و مجتمع های تجاری، فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای تا ساعت ۱۶ و ۳۰ ‌دقیقه عصر مجاز به فعالیت می باشند و پس از آن کاملاً تعطیل هستند.

ترحمی تصریح کرد: همه رستوران ها، فست فودها، اغذیه فروشان و کافی شاپ ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و به شرط عدم ازدحام تا ساعت ۱۶ و ۳۰ ‌دقیقه عصر فقط به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند و پس از آن تعطیل می‌باشند.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان گفت: صنف نانوایی و ‌سوپرلبنیات مجاز به فعالیت تا ساعت ۲۳ شب می باشند و مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به عهده اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مربوطه خواهد بود و ‌صنوف فعال در زمان تعیین شده برای شب موظف به حداقل رساندن نور تابلوهای خود هستند.

معاون استاندار افزود: بازرسین مرکز بهداشت با همکاری اداره اماکن و گشت‌های کلانتری نیروی انتظامی موظف به اخطار و پلمب اصناف و مشاغل در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از جمله فعالیت در ساعت های غیر مجاز می‌باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.