سه‌شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی:

ظرفیت های اقتصادی، قدرت نظامی و پیروزی های منطقه ای؛ موجد قدرت برای ایران

نشست

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: ظرفیت های اقتصادی، قدرت نظامی و پیروزی های منطقه ای برای ایران قدرت آفریده و همه اینها قدرت خود را از فرهنگ گرفته اند.

به گزارش قدس آنلاین، مشاور وزیر اطلاعات در نشست با مدیران فرهنگی استان خراسان رضوی  تصریح کرد: بر این اساس همه دستگاه‌های حاکمیتی باید با عِده و عُده خود برای قوام فرهنگ هزینه کنند؛ چرا که به عنوان نمونه اگر نقش و جایگاه مادران، معلمان و رهبران اجتماعی در جامعه شکسته شده باشد، نباید به تقویت فرهنگ امید داشته باشیم.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی، فرهنگ را نخ تسبیح فعالیت‌ها و تحولات کشور دانست و تأکید کرد: هر مجموعه‌ای اگر فرهنگ را حفظ نکند، به سقوط کشیده می‌شود، لذا نباید اجازه داد از فرهنگ سنگری علیه نظام ساخته شود.

این مقام امنیتی همچنین با اشاره به اظهارات محرمانه یکی از فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی درباره قدرت موشکی ایران، گفت: این چهره نظامی صهیونیست می‌گوید در حال حاضر ایرانی‌ها هر نقطه استراتژیکی را که در اسرائیل بخواهند، می‌توانند مورد هدف قرار داده و به اسرائیل، خسارات غیرقابل جبرانی وارد کنند.

مشاور وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به سخنان یکی دیگر از مسوولان بلندپایه امنیتی این رژیم، افزود: این مقام اسرائیلی ۱۰ سال قبل گفته بود، اگر آمریکا هم برای حمله به ایران چراغ سبز بدهد، حمله به ایران دیوانگی است؛ چرا که در این صورته، ۱۵۰ هزار موشک فقط از بیروت به سمت ما شلیک می‌شود.

مدیرکل اطلاعات استان با اشاره به اذعان مقامات آمریکایی در شکست استراتژی تحریمی علیه ایران و مقاومت اقتصاد ایران، تصریح کرد: بخشی از آمریکایی‌ها بعد از شکست ترامپ در انتخابات، نقش ایران را در این شکست پررنگ می‌بینند.

در ابتدای این جلسه چند تن از مدیران و فعالان فرهنگی دیدگاه‌ها و مطالبات خود را مطرح و در ادامه مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی هم ضمن پاسخگویی به این موارد، نکاتی را در خصوص آسیب شناسی مدیریت فرهنگی در استان بیان کرد.

انتهای پیام/

منبع: صداوسیما

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.