گمرک

کل اخبار:312

 • گمرک ۱۳۹۴-۰۹-۳۰ ۱۸:۱۳

  ثبت بیش از یک میلیارد دلار صادرات کالا از خراسان رضوی

  ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: در هشت ماه امسال یک میلیون و ۳۴۴ هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و ۵۱ میلیون دلار از گمرکات و بازارچه های مرزی این استان به خارج از کشور صادر شده است.

 • گمرک ۱۳۹۴-۰۸-۲۷ ۲۱:۵۶

  صدور ۸۷ هزار تن کالا از خراسان رضوی به تاجیکستان

  معاون بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در هفت ماه امسال ۸۷ هزار و ۸۳۵ تن کالا به ارزش ۷۹ میلیون و ۷۶۸ هزار دلار از گمرکات و بازارچه های مرزی این استان به کشور تاجیکستان صادر شده است.

 • گمرک ۱۳۹۴-۰۸-۱۲ ۲۰:۲۷

  گمرک:

  واردات کشور در هفت ماهه نخست امسال ۲۱.۰۹ درصد کاهش یافت

  گمرک ایران حجم تجارت خارجی کشور در هفت ماهه نخست امسال را ۴۸ میلیارد و ۲۰۸ میلیون دلار اعلام کرد که بر این اساس، میزان واردات ۲۱.۰۹ درصد و صادرات ۱۵.۰۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

 • گمرک ۱۳۹۴-۰۸-۰۲ ۱۸:۰۱

  معاون امور فنی گمرک اعلام کرد

  رایزنی برای لغو ممنوعیت واردات خودروهای لوکس

  معاون امور فنی گمرک درباره‌ پیشنهاد بازبینی دستورالعمل واردات خودرو با در نظر گرفتن همزمان ویژگی ارزش و قدرت گفت: در حال حاضر در سطح کارشناسانه این امر مطرح است و قرار است با تصویب آن به جای ممنوع کردن واردات برخی خودروها برای کنترل واردات از ابزارهای تعرفه‌ای استفاده شود.

 •  واردات گندم ۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۷:۴۰

  پاسخ گمرک به ورود گندم‌های آلوده

  معاون امور فنی و امور گمرکی در پاسخ به اعتراض وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر واردات ‌گندم از کشورهای غربی با اشاره به مجوز‌های سازمان قرنطینه نباتی به عنوان زیرمجموعه وزارت جهاد برای واردات محموله‌های گندم وارد شده تصریح کرد که هیچ یک از محموله‌های گندم بدون اخذ مجوز از سازمان‌های مربوطه که یکی از آنها قرنطینه نباتی است ترخیص نشده است.

 • ع ۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۱:۲۱

  افزایش ۱۶ درصدی صادرات کالا از گمرک خراسان شمالی

  قدس آنلاین:مدیر گمرک خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال ۱۰۰ هزار تُن کالا به ارزش ۴۲ میلیون و ۱۹هزار و ۴۱۱ دلار کالا از گمرک استان صادر شد.

 •  خرمای ایران‌ ۱۳۹۴-۰۶-۰۷ ۰۹:۵۰

  بر اساس آمارهای گمرک

  یک چهارم کشورهای دنیا مشتری خرمای ایران‌

  بر اساس آمارهای گمرک از صادرات خرمای مضافتی تازه یا خشک در چهارماهه ابتدایی سال جاری، ۴۶ کشور مشتری این محصول از ایران هستند که در این مدت بیش از ۲۸ هزار تن از این محصول را از ایران خریداری کرده‌اند.

 • برنج‌های خارجی  ۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۴:۵۵

  ۹ ماه از ممنوعیت ثبت‌سفارش برنج گذشت

  برنج‌های خارجی تا کِی اعتبار ورود به ایران را دارند؟!

  در حالی که وزیر کشاورزی می‌گوید ۹ ماه است که هیچ مجوزی برای ثبت سفارش و واردات برنج صادر نکرده است، مشخص نیست ثبت سفارش‌های گذشته برای این محصول تا چه زمانی اعتبار دارند و همچنان با استناد بر آنها، برنج در فهرست وارداتی گمرک قرار دارد.

 • صادرات ۱۳۹۴-۰۵-۰۵ ۱۲:۲۷

  صادرات۲۰ میلیون دلاری کالا از گمرگ خراسان شمالی

  قدس آنلاین: مدیر گمرک خراسان شمالی گفت: ۲۸ میلیون و ۲۶۹ هزار دلار کالای تولیدی استان در چهار ماه نخست امسال به خارج از کشور صادر شد.

 • واردات خودرو  ۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۳:۱۶

  در بهار امسال

  واردات خودرو نصف شد

  گزارش گمرک از واردات خودرو و قطعات آن در سه ماهه اول سال جاری نشان می‌دهد که واردات خودرو به کشور طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل به نصف کاهش پیدا کرده است.

 • قوه قضائیه ۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۸:۲۷

  دادستان زاهدان تشریح کرد

  جزئیات اختلاس در گمرک چابهار

  دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری عاملان پرونده گمرک چابهار و سازمان غله و خدمات بازرگانی استان خبر داد.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۴-۰۴-۰۳ ۱۲:۲۵

  جزئیات اختلاس در گمرک چابهار

  دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری عاملان پرونده گمرک چابهار و سازمان غله و خدمات بازرگانی استان خبر داد.