شب یلدا

کل اخبار:102

 • قیمت آبزیان ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ ۱۳:۰۸

  معاون سازمان شیلات عنوان کرد:

  قیمت آبزیان در آستانه شب یلدا

  معاون سازمان شیلات گفت: هیچ مشکلی از نظر تولید و تأمین بازار در زمینه انواع آبزیان مانند کپور ماهیان، قزل‌آلا، میگو و... وجود ندارد و برای منطقی‌تر شدن فاصله تولید تا بازار، اتحادیه‌های تولیدی باید قوی‌تر در بازار حاضر شوند.

 • شب یلدا ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ ۱۰:۱۲

  رد پای رکود در "یلدای اصفهان"

  قدس آنلاین: راضیه کشاورز - شب یلدا یا همان شب چله، بلندترین شب سال است که ایرانیان و برخی اقوام دیگر آن را جشن می‌گیرند، این مراسم باستانی آیین‌هایی دارد که دور هم جمع شدن در خانه بزرگ خانواده، روایت داستان، شاهنامه‌خوانی و تفال به حافظ از آن جمله است.

 • عادل فردوسی پور ۱۳۹۴-۰۹-۲۸ ۰۲:۳۷

  گزارش از شخص؛

  عادل خان، یلدا و کمی «ظریف»

  ایستگاه/ مجید تربت زاده - البته این که «عادل فردوسی پور» برای برنامه ۹۰، میهمان های غیر ورزشی را دعوت کند، اتفاق غیر مترقبه ای نیست .

 • میوه‌فروشان ۱۳۹۴-۰۹-۲۵ ۱۸:۱۱

  افزایش قیمت‌ برخی میوه‌ها در آستانه شب یلدا/ هندوانه و خرمالو کم‌یاب شدند

  قیمت‌ها در بازار میوه و تره‌بار با نزدیک شدن به اواخر فصل پاییز و قرار گرفتن در آستانه شب یلدا،‌ در برخی اقلام روند افزایشی پیدا کرده و برخی محصولات همچون هندوانه، خرمالو و تا حدودی هم انار کم‌یاب شده‌اند.

 • شب یلدا ۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۱۷:۱۱

  گزارش خبری قدس انلاین

  هندوانه ۴هزار تومانی نتیجه دلال بازی شب یلدا/ ازمیوه خارجی تا اجیل چینی درسفره یلدای ایرانی/نظارت بربازار شب یلدا وظیفه فراموش شده جهاد کشاورزی

  قدس انلاین – سعید کوشافر: شب یلدای ایرانیان، یعنی بلندترین شب سال درراه واست و امسال با توجه به خارج شدن از ماههای محرم وصفر پر رنگتر خودرا نشان داده است ؛ از همین الان تازه دامادها درفکر هزینه های این شب هستندو بزرگترها دراندیشه تهیه مایحتاج لازم برای گردهم بودن خانواده ؛ هرچند که میان سنت پسندیده شب یلدا با انچه این روزها مخارج هنگفتی برگرده خانوادهها میگذارد تفاوت از زمین تا اسمان است اما همین فرصت دور هم بودن را هم با توجه به فراگیری رسانه های مجازی باید قدر بدانیم .

 • جهانگیری ۱۳۹۳-۱۰-۰۲ ۰۹:۵۲

  جدیدترین پیام فیس بوکی معاون اول روحانی

  «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک، نوشت: پس از 9 ماه، هفته گذشته به قصد دیدار مادرم سفری شخصی به کرمان داشتم و (شب یلدا) به رسم سنت ایرانی همه در کنار خانواده بودیم.

 • تله فیلم ۱۳۹۳-۱۰-۰۱ ۱۲:۲۱

  شب نشینی مردم خراسان شمالی در شب یلدا از شبکه شما

  قدس آنلاین: مدیر روابط عمومی مرکز صدا و سیمای خراسان شمالی گفت: تله فیلم " شب نشینی " همزمان با شب یلدا از شبکه شما پخش شد .

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۹-۲۹ ۱۲:۵۵

  قیمت آجیل شب یلدا اعلام شد

  رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار گفت: امسال افزایش چندانی در قیمت آجیل شب یلدا نداشته‌ایم و بسته به کیفیت، از کیلویی ۲۲ تا ۳۸ هزار تومان برای آجیل در عمده فروشی‌ها قیمت گذاری شده است.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۹-۲۶ ۱۶:۰۹

  برگزاری تور شب یلدا ممنوع شد

  اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تهران در بخشنامه‌ای به کلیه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، اجرای هرگونه تور تحت عنوان «شب چله»را ممنوع اعلام کرد.

 • یلدا ۱۳۹۳-۰۹-۲۶ ۱۰:۵۵

  جزئیات قیمت کالاهای شب یلدا/ یک سبد یلدایی چقدر تمام می‌شود؟

  چند روز بیشتر تا پایان پاییز باقی نمانده و یلدا درراه است. مردم ایران هم طبق سنت هرساله، کالاهایی را برای شب یلدای خود خریداری می‌کنند. برآوردها نشان می‌دهد قیمت یک سبد یلدایی۸۴هزار تومان تمام می‌شود.

 • یلدا ۱۳۹۳-۰۹-۲۲ ۱۷:۵۸

  قیمت میوه‌ در آستانه شب یلدا / مسئولان: میوه گران نمی‌شود

  در حالی‌که گرانی میوه در ایامی مانند شب یلدا برای مردم ایران به امری عادی تبدیل شده، بسیاری از مسئولان معتقدند به دلیل فراوانی تولید و میزان عرضه میوه‌ها، امسال خبری از این گرانی‌ها نیست.

 • قدس آنلاین ۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۱۰:۱۴

  وزارت کشاورزی اعلام کرد

  تامین میوه‌های شب یلدا/ جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها

  مدیر کل دفتر میوه‌های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت کشاورزی گفت: انواع میوه‌های مورد نیاز برای شب یلدا مانند انار، پرتقال، نارنگی،‌ کیوی و سیب به اندازه کافی تولید و ذخیره شده و هیچ مشکلی برای تامین آن‌ها برای شب یلدا نداریم اما باید قیمت‌ها را نیز کنترل کنیم تا بی‌رویه افزایش نیابد.