همه‌ی خبرهای امروز
 • مدير روابط عمومي شهرداري اصفهان ۱۳۹۷-۰۲-۱۱ ۱۰:۴۸

  در هفته فرهنگی اصفهان؛

  فرهنگ، با نشاط اجتماعی عجین شد

  اصفهان- مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: برنامه‌های هفته فرهنگی اصفهان، برنامه های شاد و پر امیدی بود که شهروندان را به صورت مستقیم، مشارکت داده و فضای شهر را از شادی و نشاط اجتماعی آکنده کرد.

 • رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا ۱۳۹۷-۰۲-۱۱ ۱۰:۱۴

  مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا:

  اولین الزام روحانیت پیشتاز، ولایت مداری است

  اصفهان- مسئول عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: اگر بنا است که روحانیت پیشتاز و پیش قراول و مرجع فکری باشد، این نیازمند به الزاماتی دارد که اولین الزام آن، ولایت مداری است که واقعا باید روی این موضوع کار کنیم.

 • نمايشگاه سنگ ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ ۱۲:۰۵

  نمایشگاه سنگ اصفهان در ایستگاه چهاردهم

  اصفهان- چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته از دوشنبه در اصفهان آغاز می‌شود و مشارکت کنندگانی از استان‌های مختلف کشور و شرکت‌های بین‌المللی کشورهای دیگر را گرد هم جمع می‌کند.

 • سردار معصوم بيگي ۱۳۹۷-۰۲-۰۵ ۱۱:۵۸

  ساخت مجهزترین مرکز تجمیع خطوط ۱۱۰ کشور با مشارکت خیّران اصفهانی

  اصفهان-فرمانده انتظامی استان اصفهان از آغاز عملیات اجرایی ساخت مجهزترین مرکز تجمیع خطوط ۱۱۰ کشور با مشارکت خیّران امنیت ساز این استان خبر داد.

 • سرباز معلم ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۱۱:۴۹

  اطلاعیه مهم برای متقاضیان طرح سرباز معلم در اصفهان

  اصفهان- ثبت نام از متقاضیان طرح سرباز معلم در اصفهان از تاریخ چهارم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردارانجام می شود.

 • فولاد مبارکه ۱۳۹۷-۰۲-۰۳ ۰۹:۵۵

  معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه اعلام کرد:

  فولاد مبارکه بیش از ۴ برابر میانگین بازار سرمایۀ کشور بازدهی داشته است

  اصفهان-همزمان با رشد سودآوری فولاد مبارکه در سال ۱۳۹۶ سهام این شرکت نیز با استقبال بالای سهامداران در بورس مواجه شد؛ به گونه ای که از قیمت ثبت شده در ابتدای سال ۹۶ به رقم ۲۸۷۷ ریال در پایان سال دست یافت و ۱۰۴ درصد بازده قیمت به ثبت رسید که با توجه به تقسیم ۱۰۰ ریال سود جمعا ۱۱۱ درصد بازده برای سهامداران شرکت به ارمغان آورد.

 • کارخانه ذوب آهن اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ ۱۱:۱۳

  معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان:

  افزایش سرمایه شرکت ذوب آهن از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها

  اصفهان- معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن اصفهان با اشاره به افزایش سرمایه شرکت ذوب آهن از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها گفت: شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به افزایش سرمایه نیاز دارد و این عملیات یک فرآیند مرحله‌ای و زمان بر است که مراحل انجام آن شامل موارد زیر است.

 • اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۲۲:۰۴

  سفیر گرجستان در ایران:

  پروازهای مستقیم بیشتر بین ایران و گرجستان برقرار می‌شود

  اصفهان- سفیر گرجستان در ایران گفت: به زودی بانک ایرانی در گرجستان تأسیس خواهد شد و با توجه به افزایش تعداد گردشگران، پروازهای مستقیم بیشتری بین شهرهای بزرگ ایران با تفلیس برقرار می‌شود.

 • ديدار رييس حوزه علميه اصفهان با مديرعامل ذوب آهن ۱۳۹۷-۰۱-۲۹ ۱۰:۴۷

  در دیدار مدیرعامل ذوب آهن با رئیس حوزه علمیه اصفهان عنوان شد:

  مشکلات ذوب آهن اصفهان باید رفع شود

  اصفهان- مدیر عامل ذوب آهن اصفهان با حضور در دفترحضرت آیت ا...العظمی حسین مظاهری از مراجع معظم تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان با وی دیدار و گفتگو کرد.

 • استاندار اصفهان ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۱۲:۰۵

  استاندار اصفهان:

  کارگروه سازگاری با کم آبی محوری‌ترین بخش تصمیم‌گیری برای استفاده بهینه از آب

  اصفهان- استاندار اصفهان گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی محوری ترین بخش تصمیم گیری عملیاتی و اجرایی برای استفاده بهینه از آب در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت، آب شرب و محیط زیست است.

 • تصادفات جاده ای ۱۳۹۷-۰۱-۲۸ ۰۹:۴۲

  بسته خبری پلیس اصفهان؛

  ۸ کشته و مجروح در تصادفات جاده‌ای روز گذشته اصفهان

  اصفهان- رئیس پلیس راه استان اصفهان از وقوع سه حادثه رانندگی در جاده های برون شهری این استان و فوت چهار نفر و مجروحیت چهار فرد دیگر خبر داد.