یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

وزیر بهداشت از بیمارستان صحرایی در مسیر زائران پیاده امام رضا (ع) بازدید کرد

نمکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز از بیمارستان صحرایی مستقر در مسیر زائران پیاده امام رضا (ع) در جاده قوچان– مشهد و ارائه خدمات پزشکی به آنان بازدید کرد.

دکتر سعید نمکی در دومین روز از سفر خود به مشهد مقدس با همراهی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دیگر مدیران این دانشگاه با حضور در موکب های بین راهی مسیر زائران پیاده حضرت رضا (ع)، ضمن بررسی روند ارائه خدمات پزشکی به آنان، با خادمان و زائران گفت و گو کردند.

وی در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: نحوه خدمات رسانی به زائران به نسبت مطلوب است و طبق برنامه ریزی های انجام شده تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها و ایستگاه های خدمات رسان در آمادگی کامل برای خدمت به زائران هستند.

دکتر نمکی افزود: خدمت به زائران بارگاه منور رضوی افتخار و نعمتی گرانقدر است که نصیب مردم مشهد شده و باید از اقدامات انجام شده در این راستا که با مشارکت تمامی دستگاه های ذیربط صورت می گیرد قدردانی کرد.

وی همچنین از پایگاه های اورژانس جاده ای و شهری و بیمارستان سوانح و حوادث طالقانی مشهد بازدید کرد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد هم در این خصوص گفت: در بیمارستان صحرایی که همزمان با ایام دهه پایانی صفر در مسیر قوچان - مشهد مستقر شده سه کانتینر و یک چادر بادی جهت ارائه خدمات پزشکی به زائران پیاده در نظر گرفته شده و خدمات ویزیت پزشک، پرستار، تزریقات و پانسمان هم انجام خواهد شد.

دکتر شاپور بدیعی افزود: در این بیمارستان ۱۰ تخت برای تزریقات و ماساژ زائران پیاده در نظر گرفته شده است.

وزیر بهداشت جمعه شب برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد وارد این شهر شد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.