شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۹

مدیرکل میراث‌فرهنگی خراسان‌رضوی خبر داد

تخفیف ۷۰ درصدی اماکن اقامتی مشهد همزمان با جشنواره زمستانی زیارت

زارع

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی گفت: اماکن اقامتی مشهد در جشنواره زمستانی زیارت از تخفیف ۷۰ درصدی برخوردار می‌شوند.

به گزارشقدس آنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی، حسین زارع صفت اظهار داشت: این جشنواره با هدف تسهیل در سفر مشتاقان زیارت علی بن موسی الرضا (ع)، به مشهد با عنوان "میهمان امام رضا(ع) باشید" برگزار می‌شود. وی گفت: این جشنواره از 12 بهمن لغایت 25 اسفند ماه امسال برگزار می‌شود که در این چارچوب واحدهای اقامتی و تاسیسات گردشگری 10 تا 70 درصد تخفیف برای مسافران و زائرانی که به مشهد مقدس سفر می کنند در نظر خواهند گرفت. زارع صفت گفت: مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره تسهیل زیارت برای مشتاقان سفر به مشهد مقدس، جذب مسافران داخلی، جلوگیری از هزینه‌های گزاف در سفرهای خارجی و نیز توسعه تجربه سفر ارزان قیمت در بین علاقه مندان برای سفر به مشهد است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته در نظر است 10 درصد ظرفیت واحدهای اقامتی دائمی و رسمی مشهد برای اجرای این جشنواره مورد استفاده قرار گیرد و لذا امیدواریم شاهد استقبال گسترده مسافران باشیم. وی یادآور شد: در این چارچوب 10 هزار تخت برای پذیرایی از مسافران شرکت کننده در جشنواره در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.