نماینده مردم اصفهان خطاب به رئیس جمهور گفت: امریکا هیچگاه نمی‌توانند به ایران عزت بدهند، پس با این جملات ملت ایران را تحقیر نکنید.

آقای روحانی! امریکا به ایران عزت نمی‌دهد

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز پارلمان در تذکری شفاهی اظهار داشت: از مسئولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر تقاضا دارم که تذکرات امام خامنه‌ای با جدیت بیشتری عمل کنند، ما دغدغه نظام اسلامی را داریم و می‌خواهیم مسئولان به دور از شعار وارد میدان عمل شوند چرا که وضعیت کشور نگران‌کننده است.وی در ادامه سخنان خود خطاب به رئیس‌جمهور کشورمان گفت: آقای روحانی شما پیش از این گفته‌اید که از رکود خارج شدیم،‌ در حالی که برون‌رفت از رکود تنها با عملی شدن اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود نه با نگاه به دست دشمنان.
حجت الاسلام سالک تاکید کرد: آقای رئیس‌جمهور، شما گفته‌اید برجام به ما عزت و آزادی اراده داده است، با برجام تحریمها برطرف شدند اما می‌خواهم به شما بگویم که بهتر است به اصول 110 و 153 قانون اساسی که درباره ممنوعیت سلطه‌پذیری است، بیشتر توجه کنید. آقای روحانی! عزت و اراده را اسلام ناب، امام، رهبری، شهدا، آزادگان، ایثاگران و این مردم به ما داده‌اند و مشروعیت شما هم به خاطر عزت ملت ایران است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس در پایان تصریح کرد: امریکا و رژیم صهیونیستی هیچگاه نمی‌توانند به ایران عزت بدهند، آقای روحانی! با این جملات ملت ایران را تحقیر نکنید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.