دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران گفت :‌ پرونده قضایی بررسی ابعاد سوءقصد حادثه شهادت آیت الله عباسعلی سلیمانی که در دادستانی بابلسر تشکیل شده بود و با صدور حکم قصاص قاتل در شعبه کیفری یک استان بعد از تایید دیوان عالی کشور قابل اجرا است.

پرونده سوء‌قصد به آیت الله سلیمانی به کجا رسید

به گزارش قدس انلاین، محمد کریمی افزود :‌ در حال حاضر حکم بدوی برای این پرونده صادرشده است.

وی با اشاره به اینکه این حکم قابل اعتراض است، ‌ادامه داد :‌حتی اگراعتراضی هم به حکم فعلی نشود، پرونده برای تایید نهایی به دیوان عالی کشور ارسال می شود و رای صادره پس از قطعیت و نیز انجام تشریفات قانونی قابل اجرا خواهد بود.

آیت الله سلیمانی روز چهارشنبه، ‌ششم اردیبهشت ماه برای انجام امور بانکی به یکی از بانک‌های بابلسر در محدوده میدان شهربانی مراجعه کرد که به ضرب گلوله نگهبان بانک مجروح و بر اثر شدت جراحات، جان باخت.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بابلی ۲۰:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۱
    0 0
    حسینی پور(استاندار) گفته بود: قاتل، آیت الله سلیمانی را نمی شناخت!! و کارش تروریستی نبود؟!!! چون نمی شناخت، کارش(قتل این روحانی) تروریستی نیست!!!! سؤال: مگر قاتلین دیگر در مشهد و جاهای دیگر، مقتول(شهید) را می شناختند؟؟!!! اگر نشناسه قتل عمد و تروریستی نیست؟!!!! طرف دید روحانی هست و همین که روحانی بوده، اقدام به قتل کردند% و قتل عمد هم حکمش قصاص هست....متأسفانه با تردید سخن گفتن استاندار(همان موقع) بسیار بی معنا و مشکوک بوده و اسباب ناراحتی همگان را فراهم کرد.....