دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: حکم قصاص نفس قاتل هفت نفر از اعضای یک خانواده به درخواست اولیای دم در زندان اجرا شد. 

حکم قصاص عامل حریق عمدی و قتل ٧ نفر در کرمان اجرا شد

به گزارش قدس انلاین به نقل از دادگستری استان کرمان، مهدی بخشی درخصوص این خبر اظهار کرد: ١٩ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ گزارش یک حریق عمدی مبنی بر آتش سوزی یک واحد مسکونی در کرمان به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد که متاسفانه در این حادثه هفت نفر به علت سوختگی شدید جان خود را از دست دادند و سه نفر از اعضای خانواده نیز دچار جراحت شدید شدند.

وی افزود: ماموران دایره مبارزه با قتل و جنایی پلیس آگاهی و بازپرس شعبه ۸ دادسرای کرمان به محل حادثه اعزام شدند و پس از بررسی‌های اولیه و تکمیل تحقیقات در دادسرا مشخص شد که پسر جوانی به علت اختلافات قبلی در خصوص املاک به ارث رسیده از پدر بزرگش به عمه‌های خود با تهیه چندین لیتر بنزین به آدرس منزل مسکونی مادر بزرگ خود مراجعه و آنجا را به آتش می‌کشد.

دادستان استان کرمان با اشاره به اینکه عامل این حادثه برادرزاده این خانواده بود و به صراحت ارتکاب قتل را پذیرفت، تصریح کرد: پس از تأئید حکم قصاص در دیوان عالی کشور، جلسات صلح و سازش متعددی با حضور مسئولین قضایی استان جهت جلب رضایت اولیای دم برگزار شد، اما اولیای دم حاضر به بخشش نشدند و بعد از گذشت قریب به سه سال از گشوده شدن پرونده، حکم قصاص وی صبح امروز در زندان مرکزی کرمان اجرا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.