۸ تیر

۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۳
کد خبر: 956897

با اعلام عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه باز شده و مشکلی برای جذب بازیکن وجود ندارد.

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد

به گزارش قدس آنلاین، بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال و اعلام این مسئله از سوی فیفا نگرانی‌های زیادی را برای هواداران ایجاد کرده بود.

سایت فیفا به صورت هفتگی نام باشگاه‌هایی را که پنجره نقل و انتقالاتی‌شان بسته است را اعلام می‌کند و در هفته گذشته نام استقلال نیز وجود داشت. حالا مدیران استقلال اعلام کردند که با پرداخت مطالبات سه دستیار ساپینتو در به‌روز رسانی جدید نام استقلال میان باشگاه‌هایی که پنجره شان بسته است، قرار نخواهد داشت.

فرشید سمیعی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در این خصوص گفت: «بسته شدن پنجره به صورت ممتد، معمولا شامل یکسری موارد خاص در قوانین فیفاست که استقلال شامل هیچ کدام از آن‌ها نیست.»

او ادامه داد: «استقلال بابت شکایت سه دستیار ساپینتو بدهکار بوده که بدهی به سه دستیار ساپینتو در مهلت قانونی پرداخت شده است اما چون در تعطیلات سال جدید میلادی هستیم پس از به روز رسانی سامانه فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال باز خواهد شد و استقلال هیچ گونه مشکلی از این بابت نخواهد داشت.»

هواداران استقلال حالا منتظر به‌روز رسانی سایت فیفا درباره باشگاه‌های بدهکار هستند و امیدوارند که بر اساس اظهارات سمیعی پنجره نقل و انتقالاتی باز شود و آبی‌ها بتوانند بازیکنان جدید به جمع خود اضافه کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.