۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲
کد خبر: 964266

باشگاه پرسپولیس برای پوشش خط هافبک خود به دنبال بازیکن جوان تیم هوادار تهران است.

نامه پرسپولیس برای جذب ستاره هوادار

به گزارش قدس آنلاین، با جدایی میلاد سرلک از پرسپولیس که به واسطه مشمول سربازی شدن راهی ملوان شده است، به نظر می‌رسید اولین اقدام این باشگاه جذب جانشین وی باشد.

موضوعی که تا این لحظه و باوجود جذب چهار بازیکن، نهایی نشد و سرخپوشان در مذاکره با گزینه‌های مدنظر خود به بن بست خوردند. این در حالی بود که پرسپولیس قصد داشت برای گزینه جانشینی سرلک، محمد خدابنده لو را از مس رفسنجان جذب کند و تا آخرین لحظات نیز برای این گزینه تلاش داشت اما با مخالفت نارنجی‌پوشان و در ادامه محرم نویدکیا این موضوع منتفی شد.

اکنون در شرایطی که پرسپولیس در بازار زمستانی اقدام به جذب اوستون اورونوف، عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی کرده است، قصد دارد در پنجمین اقدام نقل و انتقالاتی خود هافبک دفاعی هوادار تهران را به خدمت بگیرد.

مهدی گودرزی هافبک ۲۰ ساله هوادار تهران اکنون موردتوجه باشگاه پرسپولیس و اوسمار ویرا قرار گرفته و بر این اساس این باشگاه برای مذاکره در خصوص جذب این بازیکن به هوادار تهران نامه رسمی زده و در انتظار پاسخ بنفش پوشان است.

گودرزی که در پست هافبک دفاعی برای هوادار تهران بازی می‌کند اکنون در شرایطی مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته که سرخپوشان با توجه به جدایی میلاد سرلک به دنبال پوشش در این پست هستند و شرایط سنی او می‌تواند پوئن موثری برای این تیم محسوب شود.

البته پرسپولیس برای جذب این بازیکن سپاهان و نساجی قائمشهر را نیز به عنوان رقیب خود دارد و باید دید در نهایت مذاکره آن‌ها با هوادار تهران به سمتی پیش خواهد رفت که اولین بازیکن خود را از این باشگاه به خدمت بگیرند یا خیر.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.