تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی مقابل تاهیتی به عنوان صدرنشین گروه B به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

صدرنشینی شیرین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست تاهیتی

به گزارش قدس آنلاین تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با پیروزی مقابل تاهیتی به عنوان درنشین گروه B به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین دیدار خود در گروه B جام جهانی فوتبال ساحلی  برای تعیین صدرنشین گروه، به مصاف تاهیتی رفت و توانست این تیم را با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهد.
نتیجه این دیدار در ۱۲ دقیقه  اول با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت و در وقت دوم، تاهیتی با زدن ۲ گل، پیش افتاد اما در ثانیه‌های پایانی این نیمه حمید بهزادپور  با زدن گل اول ما، اختلاف را به یک گل رساند. در وقت سوم هم ایران پس از گذشته ۴ دقیقه توانست توسط سیدمهدی میرجلیلی گل تساوی را به ثمر برساند، این پایان کار برای شاگردان علی نادری نبود و حمید بهزادپور شب خوبش را کامل کرد و با زدن یک شوت دیگر گل دوم خود و سوم ایران را به ثمر
رساند.
دو دقیقه پس از گل سوم، موحد محمدپور فرصت گلزنی داشت و
ضربه سر این بازیکن با دخالت بازیکن تاهیتی تبدیل به گل چهارم ایران شد و محمدعلی مختاری هم گل پنجم را در ۲ دقیقه پایانی وقت سوم به ثمر رساند تا ایران با این پیروزی شیرین، صدرنشین گروه B  شد و در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف تیم دوم A یعنی امارات (میزبان مسابقات) برود. این مسابقه ساعت ۱۹:۳۰ فردا پنجشنبه برگزار خواهد شد. تاهیتی هم به عنوان تیم باید با ایتالیا بازی کند.
تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دو بازی اول هم اسپانیا و آرژانتین را شکست داده بود و با ۷ امتیاز در صدر گروه B قرار گرفت و تاهیتی هم با
۶ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت. آرژانتین و اسپانیا هم با ۳ و بدون امتیاز در
رتبه های سوم و چهارم قرار گرفتند.
 نتایج سایر دیدارها به شرح زیر است:
مصر ۵- آمریکا ۴
آرژانتین ۵- اسپانیا ۴
ایتالیا صفر (۱) - امارات صفر (۳)
با توجه به پیروزی امارات در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا، هر دو تیم
۶ امتیازی شدند، اما ایتالیا به لطف تفاضل گل بهتر صدرنشین گروه A شد.

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.