فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان گفت: جمعه ۱۱ اسفندماه،یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم و ملت ایران با حضور در پای صندوق‌های رأی مشت محکم دیگری به دهان دشمن خواهند زد.

فرمانده کل سپاه پاسداران: دشمن دنبال منزوی کردن ایران بود ولی ما ماهواره به فضا می‌فرستیم / مردم فلسفه اصلی انقلاب هستند

 سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در خصوص تلاش‌های دشمن برای تبدیل کردن همه عرصه‌های زندگی مردم به میدان جنگ گفت: حرکت شتابنده مردم و بسیجیان برای عروج و به قله رسیدن را تجربه می‌کنیم، از تاریخ سختی عبور کردیم، مخاطراتی را که دشمنان برای این ملت وجود آوردند، اگر به هر ملتی وارد می‌شد، حتی قدرتمندترین کشورها مانند آمریکا، می‌شکست و از پا می‌افتاد.

سرلشکر سلامی اضافه کرد: خصوصیات استثنایی برای ملت ایران وجود دارد و قوی شدن در نقطه فشار، یکی از این خصوصیات است؛ چرا که هر ملتی وارد جنگ شود، حتی اگر پیروز شود، شکننده می‌شود، اما ملت ایران به واسطه اتکای به منطق وحی و قرآن در پرتوی هدایت‌های نایب امام زمان (عج)، از آن جنگ قدرتمندتر شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خداوند این ملت را از هر صحنه‌ای عزیز و سربلند خارج می‌کند و ما که کارآزموده شدیم باید با قدرت‌های بزرگ وارد کارزار شویم.

به گفته او موضوع نبرد قدرت‌های جهانی با یاران، بر سر تعادل است، ولی وقتی می‌جنگیم، این دشمن است که از تعادل خارج می‌شود و مجبور به تغییر موضع و تنزل سطح هدف می‌شود.

سرلشکر سلامی اضافه کرد: دشمن جنگ اقتصادی می‌کند تا نظام اقتصادی را فلج کند و فقر و محرومیت و اسارت اقتصادی را بر مردم تحمیل می‌کند اما مردم ایران با تبعیت از منبع نور یعنی امام زمان (عج) و نائب برحقش خطرات تحریمی را به فرصت‌هایی باشکوه برای ساخت همه نیازها در داخل کشور تبدیل می‌کنند.

دشمن دنبال منزوی کردن ایران بوده ولی ما ماهواره به فضا می فرستیم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: قبل از انقلاب ایران برای پیش پا افتاده‌ترین نیازهای روزمره مردم به کشورهای غربی وابسته بود، اما امروز در فروشگاه‌ها که می‌رویم، همه نیازهای روزمره با استفاده از تولیدات داخلی تأمین می‌شود.

وی بیان کرد: دشمن تلاش کرد تا کشور ما را با ترور دانشمندان و محدود کردن‌ فعالان در همه عرصه‌ها منزوی کند، اما امروز ایران ماهواره به فضا می‌فرستد و تولید علم می‌کند.

سرلشکر سلامی که معتقد است همه فضاهای مختلف را در ایران به جنگ تبدیل کردند، افزود: اما ایران اسلامی با رهبری ولایی به عنوان تجسم حقیقی مکتب اسلام، اسلام به عنوان مجموعه‌ای انگیزه بخش و قدرت‌آفرین،و ملت، ملتی وفادار و مقاوم همچنان ایستاده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هرجایی که دشمن نفوذ کند، آن راه را می‌بندیم و این مهم با اتحاد نیروهای مردمی و بسیج امکان‌پذیر است؛ رحمت الهی و نصرت جاری خداوند را باید مورد اعتماد قرار دهیم.

پیشمرگ مردم هستیم

وی اضافه کرد: مردم کف جامعه ما فلسفه اصلی نظام و انقلاب هستند، اگر اطلاع رسانی‌می‌کنیم، برای امیدبخشی است نه برای منت گذاشتن، ما پیش‌مرگ مردمیم و به دشمنان می‌گوییم هرچه با ما درگیر شوید بیشتر نشان می‌دهید که ناکامید، ما کوتاه نمی‌آییم و این راه ادامه دارد تا لباس فقر ومحرومیت از همه افراد این ملت خارج و لباس رفاه بپوشد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: جمعه ۱۱ اسفندماه، یک اتمام حجت دیگر با دشمن داریم و همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور ملت پای صندوق‌های رای، مشت محکم دیگری به دهان دشمن می‌زنند.

وی در این مراسم با اعلام رمز مبارک «یا صاحب‌الزمان یا صاحب‌الزمان یا صاحب‌الزمان» دستور افتتاح طرح‌های عمرانی و غیرعمرانی را صادر کرد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان در ۱۱ اسفند ماه برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.