ایهود باراک نخست وزیر و وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید اللحن از نتانیاهو از اسرائیلی‌ها خواست کنست را به محاصره خود در آوردند.

ایهود باراک: نتانیاهو آمادگی دارد اسرا را فدای قدرت نمایی خود کند

به گزارش قدس آنلاین، روزنامه معاریو به نقل از ایهود باراک اعلام کرد، نخست وزیر اسبق اسرائیل در گفتگویی از مهاجران صهیونیست ساکن فلسطین اشغالی خواست تا کنست را به محاصره خود در آورد و اگر کابینه خود استعفا ندهد نتانیاهو به زودی خواهد فهمید که زمانش به پایان رسیده است.

باراک که با رادیو ارتش رژیم صهیونسیت گفتگو می‌کرد و رسانه‌های مختلف اسرائیلی آن را منتشر کردند، افزود: بنیامین نتانیاهو آمادگی دارد تا همه اسرای اسرائیلی گرفتار در غزه را فدای قدرت نمایی خود کند.

او در این رابطه افزود: برای نتانیاهو قدرت نمایی و نشان دادن خود در موضع قدرتمند مهم‌تر از دستیابی به توافق است، او حاضر است جان تمامی گروگان‌ها را به خطر بیاندازد.

معاریو به نقل از این گفتگو از زبان ایهود باراک نوشت: ما نیازمند ۳۰۰ هزار اسرائیلی هستیم تا برای ۳ هفته به شکل شبانه روزی کنست را در محاصره خود قرار داده و آنجا چادر بزنند، وقتی دولت به تعطیلی کشیده شود آنگاه نتانیاهو متوجه خواهد شد که دیگر کسی به او اعتماد ندارد و زمانش به پایان رسیده است.

گفتنی است در جریان تظاهرات دیشب در تل‌آویو ۱۸ صهیونیست بازداشت شده و تعداد زیادی نیز در تقاطع کاپالان این شهر و چند نقطه دیگر از فلسطین اشغالی زخمی ‌شدند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.