سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: پرسپولیس یک تیم کاملا باتجربه با بازیکنان خوب است و اشتباه کردن جلو این تیم بزرگ می‌تواند تاوان سختی برای ما داشته باشد.

عنایتی: اشتباه مقابل پرسپولیس، تاوان سنگینی دارد

به گزارش قدس آنلاین، رضا عنایتی درنشست خبری پیش از دیدار پیکان مقابل پرسپولیس اظهار کرد: دیدار با پرسپولیس بازی فوق‌العاده سختی است. با یکی از مدعیان اصلی قهرمانی بازی داریم و باید در تمام طول بازی تمرکز داشته باشیم. امیدوارم در فرصت کمی که بعد از بازی با ملوان داشتیم، بچه‌های ما به لحاظ ذهنی آماده باشند تا فردا به آنچه که در زمین می‌خواهیم برسیم.

وی افزود:  باید تشکر ویژه‌ای از بازیکنانم داشته باشم، چون تمام توان‌شان را در دو بازی گذشته گذاشتند و ما توانستیم به نتیجه دلخواه و چیزی که لیاقت داشته‌ایم، برسیم و فردا هم بتوانیم با تمرکز و شرایط خوب بازی کنیم. پرسپولیس یک تیم کاملا باتجربه با بازیکنان خوب است و اشتباه کردن جلو این تیم بزرگ می‌تواند تاوان سختی برای ما داشته باشد. در طول ۹۰ دقیقه باید تمرکز داشته باشیم تا به چیزی که می‌خواهیم برسیم. همچنین غیر از ۲،۳ بازیکن مصدوم که داریم همه آماده هستند.

وی در پاسخ به این پرسشکه چه اتفاقی در پیکان افتاده که برخلاف نیم‌فصل اول، نتایج خوبی در چند بازی گذشته کسب کرده است؟ گفت:  کسانی که بازی‌های پیکان را دنبال می‌کنند، فکر می‌کنم با من هم‌عقیده باشند که در نیم‌فصل اول هم بازی‌های خوبی انجام دادیم اما متأسفانه یک مقدار کم‌تجربگی به ما ضربه زد. ما سعی کردیم چند بازیکن باتجربه جذب کنیم که در شرایط خاص به ما کمک کنند و یک مقدار تجربه تیم ما بالا رفته است. خدا را شکر بچه‌های ما به خودباوری رسیده‌اند که جدای از بحث فوتبال زیبا دنبال نتیجه هم باشند و این اتفاقی است که برای ما در چند هفته گذشته افتاده است. تیم‌ها در جدول کاملا به هم نزدیک هستند و امتیازات خیلی نزدیک است و ما سعی می‌کنیم که در پایان فصل رتبه خوبی داشته باشیم. این می‌طلبد که با تمام تمرکز کار کنیم تا اتفاق خوبی بیفتد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.