۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۷
کد خبر: 973912

در یکی از نامه ها که ستاره داود بر روی سطحی آبی حک شده بود با چربی خوک نوشته بودند اسرائیل شما را تحقیر خواهد کرد.

پنج نامه تهدید آمیز برای مساجد فرانسه

 به گزارش­ قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک مقام مسلمان محلی روز پنجشنبه اعلام کرد پنج مسجد اورلئان و اطراف آن واقع در مرکز فرانسه در ماه مبارک رمضان، نامه‌های تهدید آمیز اسلام ستیزانه که با ستاره داود امضا شده بود، دریافت کرده اند.

دفتر دادستانی اورلئان اعلام کرد تحقیقاتی را در خصوص «توهین غیر علنی به علت منشا قومی، ملی، نژادی یا مذهبی» آغاز کرده است.

در یکی از این پیام‌ها که خبرگزاری فرانسه به نسخه‌ای از آن دست یافت، آمده است «اسرائیل شما را تحقیر خواهد کرد». این پیام که تصریح می‌کند کاغذ آن به «چربی ۱۰۰ درصد خوک» آغشته شده، با یک ستاره داود که روی سطحی آبی هک شده، امضا شده است.

مصطفی اتازونی، رئیس شورای استانی آیین اسلام در استان لواره که مسجدهای یاد شده در آنجا واقع شده اند، به خبرگزاری فرانسه گفت «این یک اقدام متاثر کننده، جدی و هدفمند است».

وی افزود «این نامه‌ها اسلام ستیزانه هستند که با چربی خوک آغشته شده اند، ما از آن منزجر شدیم».

به گفته مقامات جامعه مذهبی یا آیین اسلامی کشور که مهم‌ترین جامعه اسلامی در اروپا به شمار می‌رود، از آغاز جنگ اسرائیل علیه غزه و جنبش اسلامی فلسطین، حماس، فرانسه افزایش اقدامات اسلام ستیزانه را شاهد بوده است.

کشف ستاره‌های داود که روی ساختمان‌های منطقه پاریس چسبانده شده بود، در ماه اکتبر بیم سرایت بحران اسرائیل و فلسطین را به فرانسه برانگیخت، اما در رابطه با این موضوع یک زوج مولداوی دستگیر شد و در نهایت مقامات فرانسه آن را به یک عملیات که دستگاه‌های امنیتی روسیه هدایت کرده بودند، نسبت دادند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مجتبی ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۳
    0 0
    حرومزاده های مریض این مسلمانان هستند که ریشه شما فراماسونری های زنازاده رو خشک می‌کنند