رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به توزیع روزانه کالاهای اساسی مردم در ایام نوروز گفت: عرضه گوشت قرمز گرم در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از امروز آغاز می‌شود.

توزیع گوشت گرم از امروز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

به گزارش قدس آنلاین، جبرئیل برادری در خصوص توزیع کالای اساسی تنظیم بازار برای ایام نوروز در استان تهران گفت: باتوجه به اینکه نیاز مردم در این ایام بیشتر از سایر ایام سال است، با برنامه‌ریزی درست و هماهنگی‌های انجام شده تلاش می‌شود آرامش و اطمینان لازم برای شهروندان ایجاد شود.

او با بیان اینکه نقاط مختلفی برای توزیع میوه شب عید و دیگر کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است، افزود: روزانه در سطح شهرستان‌های استان و شهر تهران میوه و دیگر اقلام اساسی توزیع می‌شود و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

برادری با اشاره به استقبال گسترده مردم از روند توزیع میوه و خرما در شب عید گفت: با تدابیر صورت گرفته علاوه بر گوشت قرمز و مرغ منجمد، از امروز گوشت قرمز گرم نیز در فروشگاه‌های زنجیره‌ای به صورت بسته بندی توزیع می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی تهران ادامه داد: گوشت گرم گوساله با قیمت هرکیلوگرم ۲۹۹هزارتومان و گوشت گرم گوسفندی هرکیلوگرم ۳۱۶هزارتومان به فروش خواهد رسید.

برادری گفت: مردم می‌توانند گزارش تخلفات صنفی را به بازرسان اتاق اصناف گزارش دهند و یا از طریق سامانه ۱۲۴ اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری شود.

برچسب‌ها

پخش زنده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.