جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق با محکوم کردن اقدام وحشیانه و تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در هدف قرار دادن کنسولگری ایران در سوریه اعلام کرد که آماده هر اقدامی در قبال تجاوزکاری نیروهای اشغالگر صهیونیستی است.

آمادگی نُجَباء برای همکاری با ایران برای حمله به اسرائیل

به گزارش قدس آنلاین دفتر جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق در تهران در متن بیانیه‌ای که در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی قرار داد، آورده است: جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء اقدام وحشیانه و تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی با هدف قرار دادن کنسولگری ایران در سوریه را به‌وسیله شدیدترین الفاظ محکوم می‌کند.

مقاومت اسلامی این اقدام ناجوانمردانه را که منجر به شهادت جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و در رأس آنها سردار «محمدرضا زاهدی» و سردار «محمدهادی حاج‌رحیمی» و همرزمانشان شد، چالشی آشکار برای موازین دیپلماتیک و توافقات بین‌المللی و به‌مثابه اعلان جنگ علیه جمهوری اسلامی ایران می‌داند.

جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین موضع خود را در حمایت از حق دفاع جمهوری اسلامی از خود و در عین حال حق پاسخگویی به این تجاوزات در مکان و زمانی که انتخاب خواهد کرد، تجدید می‌کند.

اعلام می‌کنیم که آماده هرگونه اقدامی در قبال تجاوزکاری نیروهای اشغالگر صهیونیستی هستیم؛ تجاوزهایی که با نادیده گرفتن تمامی موازین و کنوانسیون‌های بین‌المللی صورت می‌گیرد؛ به‌ویژه جنایات هولناکی که هر روز در غزه پیش چشم جهانیان رخ می‌دهد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.