در پاسخ به فراخوان اعتصاب عمومی در پی جنایت صهیونیست‌ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن تعدادی از جوانان فلسطینی، ساکنان اکثر شهرهای کرانه باختری امروز دست به اعتصاب سراسری زدند.

اعتصاب سراسری در شهرهای مختلف کرانه باختری

به گزارش قدس آنلاین، در پاسخ به فراخوان اعتصاب عمومی در پی جنایت صهیونیست‌ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن 14 فلسطینی، ساکنان اکثر شهرهای کرانه باختری امروز یکشنبه دست به اعتصاب سراسری زدند.

ساکنان کرانه باختری با محکوم کردن جنایت شنیع رژیم صهیونیستی در اردوگاه نور شمس در شهرهای «رام الله»، «نابلس»، «جنین» و «الخلیل» دست به اعتصاب سراسری زدند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با انتشار بیانیه‌ای تاکید کرد: ما از مردم خود در کرانه باختری می‌خواهیم که فردا یکشنبه به اعتصاب عمومی متعهد شوند و همه میدان‌ها و نقاط رویارویی را به زبانه آتش در برابر اشغالگری تبدیل کنند و سلاح‌ها را به سمت اشغالگری و شهرک نشینان جنایتکار آن نشانه بگیرند.

در این بیانیه همچنین از ملت فلسطین خواسته شده است در پاسخ به کشتار جنایتکارانه در اردوگاه نور شمس در طولکرم، تمامی مناطق رویارویی با اشغالگران جنایتکار صهیونیستی در کرانه باختری و بیت‌المقدس را فعال نگه دارند و علیه اشغالگران وارد عمل شوند.   

وزارت بهدشت فلسطین تعداد شهدای حملات اخیر رژیم صهیونیستی به اردوگاه نور شمس در طولکرم واقع در کرانه باختری را 14 شهید اعلام کرد.

جنبش فتح هم در واکنش به جنایت صهیونیست‌ها در طولکرم و غزه روز یکشنبه را اعتصاب فراگیر اعلام کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.