۸ تیر

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۵
کد خبر: 982269

پس از انتشار اخباری مبنی بر مسمومیت دسته جمعی حدود ۲۹ نفر از پزشکان در شیراز، پیگیری‌ها خبر از ورود دادستانی به این حادثه و تشکیل پرونده در این خصوص دارد.

واکاوی مسمومیت ۲۹ پزشک در استان فارس

به گزارش قدس آنلاین، در پی انتشار اخباری در فضای مجازی و برخی پایگاه‌های خبری مبنی بر برگزاری یک مهمانی خصوصی در شیراز با حضور مهمانان پزشک که بر اساس اخبار غیر رسمی منجر به مسمومیت الکلی ۲۹ پزشک و بستری شدن آنها شده خبرنگار ما پیگیری در این خصوص و پرس و جو از منابع آگاه و مطلع را در دستور کار خود قرار داد.

بر اساس پیگیری‌ها پرونده‌ای در این خصوص در دادگستری فارس با دستور دادستانی مرکز فارس تشکیل شده که در مراحل اولیه تحقیق و بررسی است.

در همین رابطه یک منبع آگاه  اطلاع داد در این خصوص یک نفر به اتهام در اختیار گذاشتن نوشیدنی الکلی تقلبی به میهمانان این مراسم دستگیر شده و تحقیقات از وی ادامه دارد.

این منبع همچنین اعلام کرد پرونده این حادثه در مراحل اولیه و مقدماتی است و دادستانی کل استان فارس در حال تکمیل این پرونده است و اطلاعات اولیه در این خصوص به زودی اعلام می‌شود.

تحقیقات خبرنگار ما همچنین نشان داد تا این لحظه یک پزشک به نام دکتر فرزانه اکبری متخصص زیبایی شاغل در جهرم و شیراز فوت کرده و همسرش دکتر فرید شهریور (فوق تخصص چشم) نیز در بیمارستان بستری است و پیام تسلیت دکتر محمد رحمانیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز موید فوت این پزشک متخصص زیبایی است.

نکته جالب توجه این است که از این حادثه حدود یک هفته می‌گذرد و مراسم تشییع و تدفین این پزشک سه شنبه هفته پیش، مقارن چهارم اردیبهشت در دارالرحمه شیراز برگزار شده است.

گفتنی است خانم دکتر فرزانه اکبری به تازگی مطب خود را از ساختمان حکیم در خیابان ۲۲ بهمن جهرم به شیراز منتقل کرده بود و متخصص پوست، مو، جراحی پوست و لیزر بوده و در زمینه تخصصی اندولیفت در جهرم و شیراز فعالیت می‌کرده است.

هنوز ابعاد و جزئیات دقیق‌تر این حادثه مشخص نشده و معلوم نیست که چرا بعد از گذشت بیش از یک هفته اکنون خبر آن به رسانه‌ها درز کرده و آیا تعمدی پشت این حادثه بوده است یا نه؟

منبع: خبرگزاری مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.