۸ تیر

مدیر غله و خدمات بازرگانی استان همدان گفت: بر اساس مصوبات در سال جاری هر کیلوگرم گندم با چهار درصد افت مفید و یک درصد افت غیر مفید ۱۷هزار ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت هر کیلو گندم ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد

به گزارش قد س آنلاین سید حسین خوانساری در کارگره خرید تضمینی گندم استان همدان افزود: کشاورزانی که در طرح کشت قراردادی ثبت نام نموده اند نیز مبلغ ۱۵۰ تومان به مبلغ فوق به عنوان کمک هزینه کرایه حمل اضافه می‌شود.

او با بیان اینکه از ابتدای تیر برداشت گندم در استان همدان آغاز می‌شود، تصریح کرد: هم اکنون برنامه ریزی لازم جهت انتخاب و تایید مراکز خرید در همه مناطق گندم خیز استان انجام شده است.

مدیر غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه همه سیلوها و انبارها قبل از خرید گندم ضد عفونی خواهند شد گفت: به منظور تولید آرد با کیفیت برنامه ریزی لازم جهت توزیع مناسب گندم‌های با مرغوب در استان انجام شده است.

سید حسین خوانساری با اشاره به اینکه در سال جاری برآورد می‌شود حدود ۵۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شود افزود: هماهنگی لازم جهت تسهیل در حمل و انتقال گندم در فصل خرید انجام شده است و دوره‌های بازآموزی ویژه عوامل مستقر در مراکز انجام خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.