رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: کشورهای عربی در زمینه حمایت از مردم فلسطین و مجاهدان آن اقدامی انجام نداده‌اند و این رسوایی، ننگ است.

رهبر انصارالله یمن: آوارگان در رفح با ۷ بمب آمریکایی هدف قرار گرفتند

به گزارش قدس آنلاین، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: دشمن صهیونیستی به تجاوزات ددمنشانه خود علیه مردم فلسطین در غزه برای ۲۳۷امین روز مقابل دیدگان کشورهای جهان ادامه می‌دهد. تمام جهانیان شاهد جنایت هولناک عمدی بودند که در آن، دشمن صهیونیستی آوارگان غیرنظامی را در رفح هدف قرار داد.
رهبر انصارالله یمن عنوان داشت: منطقه‌ای که در رفح هدف قرار گرفت، دشمن آن را یک منطقه امن اعلام کرده بود و در این حمله، آوارگان زمانی که خواب بودند با ۷ بمب آمریکایی هدف قرار گرفتند. بیشتر قربانیان آواره از کودکان و زنان بودند که با آتش آن بمب‌ها، جسدهایشان سوخته و تکه تکه شده بود و سرهایشان از بدن‌هایشان جدا شده بود. این جنایات که با حمایت آمریکا و انگلیس صورت می‌گیرد، تهدیدی علیه بشریت و نشان دهنده خوی تجاوزگری‌شان است.

وی تاکید کرد: کشورهای عربی که مجاهدین فلسطین را در لیست تروریستی قرار دادند، چرا دشمن اسرائیلی را در لیست تروریستی قرار نمی دهند؟ مایه تاسف است که برخی از کشورهای عربی سال‌هاست که حریم هوایی خود را به روی دشمن اسرائیلی باز کرده‌اند و در عین حال حریم هوایی را برای محافظت از دشمن می‌بندند.

وی افزود: مجاهدین در غزه چه کردند تا در لیست تروریسم سعودی و لیست تروریسم سایر کشورهای عربی طبقه بندی شوند؟

الحوثی تاکید کرد: دشمن اسراییلی ترسو، شکست خورده، ناامید کننده و بازنده است، انشاء الله به اهداف خود از تجاوز به نوار غزه نخواهد رسید، اعتراف دشمن به این است که ۲۱ گردان از ۲۳ گردان حماس همچنان با راندمان متوسط ​​تا بالا عمل می‌کنند.

الحوثی گفت: عملیات این هفته بالغ بر ۱۲ عملیات در دریای سرخ، دریای عرب، اقیانوس هند و به سمت دریای مدیترانه بود. عملیات در چارچوب مرحله چهارم ادامه دارد و از نظر کمی و کیفی تشدید خواهد شد. هیچ عاملی نمی تواند در موقعیت ما تأثیر بگذارد تا سطح شتاب یا تعامل را کاهش دهد. هیچ کاهشی در سطح عملیات ما وجود ندارد، بلکه کاهش حرکت کشتی ها از طرف آمریکایی و انگلیسی و تقریباً عدم وجود از طرف اسرائیل است. تعداد کل کشتی‌هایی که از آغاز عملیات پشتیبانی مورد هدف قرار گرفته اند ۱۲۹ کشتی است و این تعداد زیادی است. با سرنگونی هواپیمای شناسایی آمریکایی در حریم هوایی استان مأرب، تعداد هواپیماهای سرنگون شده در این مدت به ۶ فروند می‌رسد. تأثیر عملیات ما بر افزایش قیمت‌ها برای دشمن اسرائیلی، از جمله منابع غذایی، وجود دارد

رهبر انصارالله یمن تصریح کرد: تا زمانی که تجاوز به نوار غزه ادامه داشته باشد، آمریکا و انگلیس توانایی یمن برای توسعه مراحل تشدید خود را شاهد خواهند بود. علیرغم تلاش بسیاری از کشورها برای رهگیری و مقابله با آنها، عملیات ما به اهداف خود می رسد. کشورهای اروپایی دارایی‌های نظامی در دریا دارند که برای رهگیری موشک‌ها و پهپادهای ما کار می کنند، اما اغلب شکست می‌خورند. عملیات نظامی ما برای حمایت از فلسطینی‌ها ادامه دارد و از نظر کمی و کیفی تشدید خواهد شد.

عبدالملک الحوثی گفت: هدف قرار دادن بانک ها در صنعا یک تجاوز اقتصادی است و اگر سعودی ها در خدمت «اسرائیل» قرار گیرند، دچار مشکل بزرگی خواهند شد. من به سعودی‌ها توصیه می‌کنم که مراقب باشند توسط طرف آمریکایی در خدمت دشمن اسرائیلی قرار نگیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.