رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بر اساس نظر سنجی های صورت گرفته در مرکز پژوهش‌های مجلس، نظام سلامت بالاترین رضایتمندی را در بین مردم به خود اختصاص داده است.

بیشترین رضایتمندی مردم از حوزه سلامت

به گزارش قدس آنلاین، حسینعلی شهریاری، در جلسه هم اندیشی اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با وزیر بهداشت و مدیران ارشد نظام سلامت که در محل وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: در جلسه هیأت رئیسه مجلس با رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس اعلام کرد طی نظرسنجی که از مردم انجام شده، حوزه سلامت اولین حوزه رضایتمندی مردم بوده و این حوزه بالاترین رضایتمندی را به خود اختصاص داده است.

وی ادامه داد: قبلاً بالاترین رضایتمندی مربوط به حوزه‌ای دیگر بود اما اکنون حوزه سلامت در بین مردم بالاترین رضایتمندی را دارد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس یادآور شد: اولین جلسه هم اندیشی بین اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با وزیر و مدیران ارشد وزارت بهداشت برگزار شد و امیدواریم در جلسات بعدی، موضوعات خاص و تخصصی تعیین شود.

وی ادامه داد: جلسه خوبی بین اعضای کمیسیون بهداشت با وزیر و مدیران وزارت بهداشت داشتیم و برگزاری این گونه جلسات باعث نزدیک شدن دیدگاه‌ها در مسیر رفع مشکلات حوزه سلامت می‌شود.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: از چند ماه پیش، مواد مربوط به حوزه سلامت در قانون برنامه ششم توسعه بررسی و به سازمان‌ها و دستگاه‌ها اعلام کرده ایم که گزارشات خود را به کمیسیون بهداشت و درمان ارسال کنند.

وی افزود: سه شنبه آینده جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت در خصوص مواد قانونی مربوط به قانون برنامه هفتم توسعه برگزار می‌شود تا مشخص کنیم که چرا قانون ششم توسعه در حوزه سلامت اجرایی نشده و آیا ضرورتی دارد که در برنامه هفتم توسعه تمدید و تکرار شود یا خیر.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.