رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان تأکید کرد: جبهه مقاومت یکپارچه، متحد و قوی است و در مقابل، دشمن صهیونیستی، با وجود امکاناتی که در اختیار دارد، مضطرب و نگران آینده‌اش است.

حزب‌الله: جبهه مقاومت قوی و اسرائیل نگران آینده‌اش است

به گزارش قدس آنلاین «سید هاشم صفی الدین» در مراسم انجمن فرهنگی لبنان همچنین گفت: مقاومت تاریخی مردم نوار غزه و جبهه مقاومت باعث رسوا شدن دشمن در تجاوز به این بخش از خاک فلسطین شد.

روز دوشنبه نیز «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: با همکاری و اتحاد مقاومت در لبنان، غزه، یمن و عراق، جای امنی برای اسرائیلی‌ها باقی نگذاشتیم.

شیخ نبیل قاووق همچنین تأکید کرد که دشمن صهیونیستی برابر دیکته ها و معادلات ایجاد شده توسط مقاومت غزه و لبنان زانو زده است.

وی افزود: از طریق موفقیت‌های میدانی، آینده منطقه را شکل می دهیم و اهداف رژیم اسرائیل را ساقط می کنیم.

عضو شورای مرکز حزب الله لبنان با بیان اینکه هنگامی که ما با دشمن در جنوب می جنگیم، او را در داخل سرزمین های اشغالی موشک باران می کنیم و مقاومت در غزه، دشمن را در داخل سرزمین های اشغالی هدف قرار می دهد و همچنین انصارالله، داخل سرزمین های اشغالی را موشک باران می کند، افزود: با معادله مقاومتِ پیروزمندانه، نبرد را در داخل سرزمین های اشغالی به رژیم اسرائیل تحمیل کردیم و این، چیزی بی سابقه است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.