بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه عنوان کرد که این رژیم امنیت در مرز شمالی با لبنان به هر طریقی برقرار خواهد کرد.

نتانیاهو: امنیت را در مرز شمالی برقرار می‌کنیم

به گزارش قدس آنلاین نتانیاهو در بازدید از یکی از پایگاه‌های نظامی در شمال اراضی اشغالی گفت: ما در شمال یک هدف واضح داریم و آن بازگرداندن شهروندان به این منطقه است. برای بازگرداندن این شهروندان ما باید امنیت را برقرار کنیم. ای مهم قابل دستیابی است. ما در این راه تسلیم نخواهیم شد.

وی ادامه داد: ما دو روش برای برقراری امنیت داریم. در صورت امکان این کار را از طریق تدابیر سیاسی انجام خواهیم داد اما اگر لازم باشد، از تدابیر نظامی استفاده خواهیم کرد.

نتانیاهو تاکید کرد: حزب‌الله باید بفهمد که ما امنیت را برقرار خواهیم کرد. امیدوارم که این پیغام به گوش‌شان برسد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار کرد که جنگ در نوار غزه تا زمان شکست کامل حماس و آزادی تمامی اسرا ادامه پیدا خواهد کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه صورت‌گرفته و بیش از ۲۷ هزار شهید و ۶۶ هزار مجروح بر جای گذاشته است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.