ارتش رژیم صهیونیستی بخشی از مجتمع بیمارستانی شفا در شهر غزه را منفجر کرد.

رژیم صهیونیستی بخشی از بیمارستان «شفا» را منفجر کرد

به گزارش قدس آنلاین، ارتش رژیم صهیونیستی به حمله‌های خود به منطقه‌های مختلف نوار غزه و ارتکاب جنایت در حق فلسطینیان ساکن این باریکه ادامه می‌دهد.

در پی بمباران خانه‌ای در اردوگاه «الجدید» واقع در غرب اردوگاه «النصیرات» در مرکز نوار غزه ۹ فلسطینی به شهادت رسیدند و شمار زیادی نیز زیر آوار گرفتار شدند.

محاصره مجتمع بیمارستانی شفا در غرب شهر غزه و حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به این بیمارستان نیز برای چهارمین روز پیاپی ادامه دارد.

علاوه بر این منابع خبری از به گوش رسیدن صدای انفجار شدید در اطراف بیمارستان شفا واقع در غرب شهر غزه خبر دادند. این منابع گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی ساختمان کلینیک تخصصی این بیمارستان را منفجر کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی از طریق بلندگو آوارگان حاضر در داخل مجتمع بیمارستانی شفا را تهدید کرده و از آنان خواسته فوراً این بیمارستان را تخلیه کنند.

همچنین جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در عرض نیم‌ساعت اردوگاه «النصیرات» را ۳ بار بمباران کردند. شهر «الاسری» در شمال غرب اردوگاه النصیرات نیز شاهد حمله‌های هوایی شدید جنگنده‌های صهیونیستی بود.

۲ خانه در اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز از سوی ارتش رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفت.

روز گذشته وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در تازه‌ترین آمار شهیدان و زخمی‌های حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به این باریکه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون اعلام کرد که شمار شهیدان فلسطینی در غزه از آغاز جنگ تاکنون به ۳۱۹۲۳ نفر رسیده و در این مدت ۷۴ هزار و ۹۶ نفر دیگر نیز زخمی شده‌اند.گفته می‌شود که بیش از ۷۲ درصد قربانیان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.

بنابر اعلام این وزارت‌خانه ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت ۱۰ کشتار و جنایت دیگر را در غزه مرتکب شده که در پی آن ۱۰۴ فلسطینی به شهادت رسیده و ۱۶۲ نفر دیگر هم زخمی شده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.