منابع رسانه‌ای از برگزاری بزرگترین تظاهرات شهرک‌نشینان صهیونیست علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون خبر دادند.

برگزاری بزرگترین تظاهرات شهرک‌نشینان علیه نتانیاهواز۷اکتبر تاکنون

به گزارش قدس آنلاین، سرزمین‌های اشغالی بار دیگر شاهد برگزاری تظاهرات اعتراضی شهرک‌نشینان صهیونیست علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و کابینه وی است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک‌نشینان معترض در «تل آویو»، «قدس اشغالی»، «حیفا»، «قیساریا» و «بئر السبع» دست به تظاهرات اعتراضی زده‌اند.

بر اساس گزارش‌های رسیده، شهرک‌نشینان معترض در این تظاهرات اعتراضی خواستار سرنگونی نتانیاهو و بازگرداندن اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در غزه شده‌اند.

روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نیز گزارش داد که تظاهرات امشب شهرک‌نشینان علیه کابینه نتانیاهو، بزرگترین تظاهرات معترضان صهیونیست در این خصوص از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون است.

کمی پیش‌تر نیز شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی بیانیه اعتراض‌آمیز خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه خطاب به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را منتشر کرد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه در این بیانیه تاکید کردند: اسرا در اسارت می‌میرند، زیرا نتانیاهو خواهان توافق مبادله نیست.

این شهرک‌نشینان معترض درادامه بیانیه اعتراض‌آمیز خود خطاب به نتانیاهو اعلام کردند: تو می‌دانی که اگر اسرا بازگردند تو خواهی رفت.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

منبع: خبرگزاری مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.