دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در دیدار هیاتی از سازمان ملل با اشاره به جنایات وارده در حق مردم فوعه و کفریا، شکست محاصره فوری آنان را خواستار شد.

دبیرکل نُجَباء : محاصره مردم فوعه و کفریا باید شکسته شود

به گزارش "قدس آنلاین"؛ هیأتی از سازمان ملل متحد روز گذشته چهارشنبه ششم بهمن‌ماه با ورود به بغداد با حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء، دیدار و گفتگو کرد.

این هیأت به ریاست «مانوج ماتیو» و به جهت گفتگو در راستای راهبرد جهان عاری از تروریسم وارد قرارگاه مرکزی مقاومت اسلامی شد.

فرستاده سازمان ملل اظهار داشت: پیروزی‌های بدست آمده از سوی رزمندگان عراقی در جریان عملیات موصل بسیار ارزشمند است و باید به این پیروزی‌ها استمرار بخشید تا روزی شاهد نابودی کامل این گروه تروریستی در سرزمین عراق باشیم.

دبیرکل نُجَباء نیز در این دیدار با اشاره به وضعیت اسفبار اهالی "فوعه" و "کفریا" تصریح کرد: این دو شهرک شیعه نشین که در شمال شرقی استان ادلب سوریه واقع شده؛ هدف جنایات فجیع گروه‌های تروریستی است و باید فوراً این محاصره چهار ساله شکسته شود.

شیخ اکرم الکعبی در پایان نیز گزارشی مستند از فجایع صورت گرفته در حق اهالی فوعه و کفریا را تسلیم فرستاده سازمان ملل کرد تا آن را در اختیار مسئولان این سازمان قرار دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.