۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰
کد خبر: 506426

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به انگلیس سفر کرده است.

بازیکن دورگه، کی روش را به انگلیس کشاند

به گزارش قدس آنلاین، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته برای بررسی شرایط بازیکن ایرانی - انگلیسی که با تازگی پرونده وی را برای حضور در تیم ملی ایران باز کرده است راهی کشور انگلیس شد.

کی‌روش در سفر جدید خود به اروپا بعد از چند روز استراحت ابتدا راهی کشور هلند شد تا شرایط بازیکنانی مانند جهانبخش و قوچان‌نژاد را از نزدیک زیر نظر بگیرد.

سرمربی پرتغالی در ادامه سفر خود به دور اروپا سپس راهی کشور آلمان شد تا شرایط اشکان دژاگه که چند شب پیش در تمرینات ولفسبورگ مصدوم شد را بررسی کند. دژاگه دچار پارگی عضلانی از نوع درجه ۲ شده و برطرف شدن آن در حالت عادی ۴ هفته زمان می‌برد. بنابراین حضور کاپیتان دژاگه در بازی با قطر از هفته ششم مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و کی‌روش نیز در این سفر این موضوع را لحاظ کرده است.

به گزارش فارس، کی‌روش سپس شب گذشته از آلمان راهی انگلیس شد تا رایان سیروس تفضلی بازیکن دو رگه‌ جدیدی که برای حضور در تیم ملی او را کاندید کرده است را زیر نظر بگیرد. تفضلی در پست مدافع بازی می‌کند و در این فصل نیز در لیگ یک انگلیس عملکرد قابل قبولی داشته است تا جایی که حدود ۲ ماه پیش روزنامه‌ دیلی میل از دعوت این بازیکن به تیم ملی ایران خبر داد و او را سورپرایز سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دانست.

تفضلی در ساتن انگلیس به دنیا آمده است ولی با توجه به این که پدرش ایرانی است، می‌تواند برای تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بازی کند.

این بازیکن شنبه آینده در ترکیب پیتبرو در لیگ یک انگلیس به میدان خواهد رفت.

کی‌روش در ادامه احتمالاً برای زیر نظر گرفتن بازیکنانی مانند انصاری‌فرد، شجاعی، محمدی، آزمون و عزت‌اللهی احتمالاً سری هم به یونان و روسیه خواهد زد.

این در حالی است که دستیاران خارجی این سرمربی این روزها در ایران در تمرینات تیم‌های لیگ برتری حاضر شده تا شرایط ملی‌پوشان این تیم‌ها را زیر نظر بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.