اقدام مشکوک فدراسیون فوتبال قطر قبل از بازی با ایران، صدای کارلوس کی روش را درآورده است.

اقدام مشکوک قطری ها صدای کی روش را درآورد!

به گزارش قدس آنلاین، در حالی که رسانه‌های قطر انتقادات شدیدی را علیه کارلوس کی‌روش مطرح کرده اند اما اقدام مشکوک مسئولان فدراسیون فوتبال قطر را می‌توان دلیل اعتراضات کی‌روش دانست.

حواشی دیدار برگشت تیم های ملی فوتبال ایران و قطر قبل از شروع این مسابقه و از زمان حضور تیم ایران در دوحه آغاز شده است. این بازی در حالی فردا پنجشنبه به میزبانی قطری ها برگزار می شود که رسانه های این کشور طی دو روز گذشته از اقدامات و تصمیمات کارلوس کی روش سرمربی تیم ایران انتقاد کرده اند.

روزنامه «الرایه» امروز کارلوس کی روش را به ایجاد تنش متهم و اعلام کرد این مربی همیشه به دنبال ایجاد مشکل و برهم زدن تمرکز بازیکنان حریف است. این روزنامه در گزارش خود تاکید کرده بود که فدراسیون فوتبال قطر همه نوع امکاناتی را برای تیم ملی ایران فراهم کرده و حتی مدرن ترین زمین های تمرین را در اختیار ایران قرار داده است تا جلوی بهانه تراشی کی روش را بگیرد.

با این حال، یک اقدام مشکوک فدراسیون فوتبال قطر باعث شده تا کارلوس کی روش آرام و قرار نداشته باشد و مدام بر تغییر زمین تمرین و برگزاری تمرینات پشت درهای بسته تاکید داشته باشد.

به گزارش مهر، زمین هایی که فدراسیون فوتبال قطر قبل از بازی دو تیم در اختیار ایران قرار داده، دارای فضای باز زیادی است و «دید زدن» تمرینات در چنین فضایی کار سختی نیست. کی روش که قصد ندارد «دستش را برای قطری ها رو کند» و می خواهد تا زمان شروع مسابقه تاکتیک هایش پنهان بماند، بر انجام تمرینات مخفیانه اصرار می کند. او خواهان استادیوم هایی بوده که نتوان از اطراف، تمرینات ایران را مشاهده کرد حال آنکه اقدام فدراسیون قطر بر خلاف خواسته کادر فنی ایران است.

روزنامه «الشرق» قطر در گزارشی اعلام کرد کی روش به برگزاری تمرین ایران در استادیوم هایی که قابلیت رصدشدن دارد معترض است. این روزنامه ادامه داده که تیم قطر هم در چنین استادیوم هایی تمرین می کند و کارلوس کی روش به دنبال ایجاد مشکل و حاشیه قبل از شروع بازی حساس با قطر است!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.