۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
کد خبر: 542972

هافبک تکنیکی فصل گذشته پرسپولیس امروز با حضور در محل تمرین این تیم با هم‌تیمی‌ها و کادرفنی سابق خود خداحافظی کرد.

در جلسه سروش و برانکو چه گذشت؟

به گزارش قدس آنلاین، سروش رفیعی که در پایان دوران سربازی با پیشنهاد پرسپولیس راهی این تیم شده بود، بعد از نیم فصل حضور در جمع سرخپوشان و پوشیدن پیراهن هفت خاطره ساز توانست عنوان قهرمانی فصل را نیز کسب کند.

او در پایان فصل با توجه به پیشنهادات خارجی که داشت ترجیح داد به همکاری‌اش با پرسپولیس خاتمه دهد و راهی الخور قطر در لیگ ستارگان شود.

رفیعی امروز برای خداحافظی با هم‌تیمی‌ها و کادرفنی تیم سابق خود در محل تمرین پرسپولیس حاضر شد و برخورد جالب توجهی با آنها داشت. شماره هفت فعلی الخور قطر ابتدا در رختکن این تیم حاضر شد و بیش از 20 دقیقه با هم‌تیمی‌هایش به صحبت پرداخت. موضوع پیراهن آبی الخور به سوژه اصلی هم‌تیمی‌های او تبدیل شده بود و شرایط این تیم نیز موضوع دیگر بحث بین آنها بود.

هافبک تکنیکی سابق پرسپولیس در ادامه در اتاق کادرفنی حاضر شد و با برانکو و دیگر اعضای کادرفنی به صحبت پرداخت. رفیعی در این گفتگوی کوتاه با اعلام اینکه همیشه عاشق پرسپولیس بوده و هست در خصوص جدایی اش به مشکلات مالی و شرایط خاص خود اشاره کرد. او در ادامه با ابراز خوشنودی از همکاری با برانکو و فرصتی که نصیبش شده تا به عنوان قهرمانی به همراه این تیم دست یابد گفت: از این همکاری و فرصتی که نصیبم شد خوشحالم و بیشتر از بابت قهرمانی به همراه پرسپولیس خوشحالم و دلم برای این تیم تنگ خواهد شد.

برانکو نیز در ابتدا با آرزوی موفقیت برای شاگرد سابق خود گفت: در دنیای حرفه‌ای هر فوتبالیست حق دارد تصمیم بگیرد خصوصا اینکه بازیکن آزاد محسوب شود. من به تصمیمت احترام می‌گذارم و هیچ دلخوری در این میان وجود ندارد و برایت آرزوی موفقیت می‌کنم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.