هافبک با تجربه تیم ملی فوتبال شیلی تاکید کرد همچنان به بازی در تیم کشورش ادامه خواهد داد.

آرتورو ویدال خداحافظی از تیم ملی را تکذیب کرد

به گزارش قدس آنلاین، شیلی از شانس خوبی برای رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۸ برخوردار بود اما شکست ۳-۰ مقابل برزیل در آخرین روز باعث شد تا آنها حتی فرصت بازی در پلی آف را از دست بدهند.

پس دیدار دیشب، ویدال پیامی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که شایعاتی در مورد خداحافظی او از بازی های ملی منتشر کرد اما او اکنون در توئیتر اعلام کرد که فعلا قصد ندارد به دوران حضورش در تیم ملی شیلی پایان بدهد.

او نوشت:" من خیلی ناراحتم، مثل خیلی از شیلیایی ها.. ما رویاهای مان را از دست دادیم. بله، همه ما مرتکب اشتباه شدیم.اکنون باید درس بگیریم و تلاش کنیم تا آنها را تکرار نکنیم. ناراحت کننده است که نتوانستیم بعد از این همه تلاش به اهداف مان برسیم. ما خانواده های مان را تنها گذاشتیم، هزاران و هزاران کیلومتر سفر کردیم، گاهی اوقات مصدوم شدیم، در دشوارترین مرحله مقدماتی دنیا مبارزه کردیم. و بعد از ۱۰ سال، این اولین بار است که دست خالی می مانیم.

قبول این اتفاق دشوار است اما این پایان چیزی نیست؛ نه پایان این نسل، نه این تیم و نه پایان رویاهای ما. ما چیزهای زیادی داریم که برای آنها بجنگیم و چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد.  اکنون زمان بسیار دشواری است و باید ببینیم چه کسی قوی تر است. شیلی تیم مبارزان است.. من از اینکه عضو این تیم هستم، احساس غرور می کنم. من این تیم را ترک نخواهم کرد. ما با هم تا پایان خواهیم رفت. هر بار که دعوت شدم، برای بازی در تیم ملی مان آماده هستم."

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.