تیم فوتبال سپاهان با درخواست زلاتکو کرانچار به شدت پیگیر وضعیت سروش رفیعی و اشکان دژاگه شده است.

باشگاه سپاهان به دنبال جذب اشکان دژاگه و سروش رفیعی

به گزارش قدس آنلاین، مشکلات طلایی پوشان در خط میانی و نمایش ضعیف رافائل کریولارو که برای ترمیم این خط آمده بود، باعث شده تا کرانچار در پنجره زمستانی به دنبال ترمیم نقاط ضعف تیمش باشد.

اشکان دژاگه و سروش رفیعی دو بازیکنی هستند که در روزهای اخیر صحبت های زیادی در مورد حضور آنها در فوتبال ایران شنیده می شود و در همین راستا باشگاه سپاهان نیز مذاکرات جدی خود را با این دو بازیکن آغاز کرده است، اما شرایط این دو برای حضور در اصفهان متفاوت است و با توجه به پست این دو به نظر نمی رسد که سپاهان نیز مایل به اضافه کردن هر دو باشد.

سروش رفیعی که در پایان لیگ شانزدهم تصمیم به ترک پرسپولیس گرفت، بعد از انتشار شایعاتی مبنی بر جدایی از الخور مورد توجه تیمهای ایران قرار گرفته و در این بین سپاهان مذاکراتی با مدیر برنامه های رفیعی داشته است، اما به نظر نمی رسد این بازیکن پس از تنها نیم فصل قصد بازگشت به فوتبال ایران را داشته باشد و حتی در صورت جدایی از الخور به احتمال زیاد در یکی از کشورهای اروپایی فوتبالش را ادامه خواهد داد.

اما در مورد دژاگه شرایط کاملا متفاوت است؛ طی روزهای اخیر مذاکرات جدی میان این بازیکن و سپاهان جریان داشته است؛ ضمن اینکه بازیکن فصل گذشته وولفسبورگ آلمان نیز از پیوستن به سپاهان استقبال کرده و مهم تر از همه زلاتکو کرانچار سرمربی کروات طلایی پوشان به شدت پیگیر وضعیت این بازیکن است و از مدیران باشگاه خواسته تا به هر ترتیبی که شده شرایط حضور او را در ترکیب تیمش فراهم کنند.

در واقع تنها مشکل موجود در راه پیوستن دژاگه به سپاهان با توجه به علاقه طرفین به عقد این قرارداد، رقم بالای پیشنهادی دژاگه است که مدیران سپاهان خواستار کاهش آن شده اند و طی روزهای آتی مذاکرات با محوریت این موضوع ادامه خواهد یافت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.