قزوین_ بسیجیان امدادگر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین به مناسبت هفته بسیج مورد تجلیل قرار گرفتند.

 بسیجیان امدادگر کمیته امداد قزوین مورد تجلیل قرار گرفتند

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، مجید مؤمنی در  مراسم ظهر امروز تجلیل از بسیجیان امدادگر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اظهار داشت: هیچ عملی بدون بصیرت به سرانجام نمی رسد چراکه لازمه قبولی عمل نیت الهی و حرکت در مسیر الهی است.

وی افزود: کسی که در راه خداوند سبحان گام برمی دارد خدمت به خلق را سرلوحه کار خویش قرار می دهد و در میان خلق خدمت به محرومان و نیازمندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین بیان کرد: کمیته امداد با نام امام خمینی (ره) برکت گرفته و امدادگران این نهاد به سیره بسیجی برای خدمت به محرومان گام برمی دارند از این رو در حرکت بسیجی وار نباید متوقف به کار اداری بود.

مؤمنی عنوان کرد: امدادگر بسیجی امیرالمومنین (ره) را الگوی خود قرار می دهد در نتیجه همانند آن حضرت که در رکوع انگشتر به نیازمند اهدا کرد، همه زندگی خود را وقف محرومان می داند.

وی خاطرنشان کرد: در روزهایی که به نام هفته وقف و هفته بسیج با هم متقارن شده با گام های ماندگار کاری کنیم که لحظه های زندگیمان وقف خدمت به خلق با محوریت ایمان و بصیرت الهی شود.

مؤمنی اضافه کرد: کارکنان کمیته ی امداد امام (ره) خصلت هایی همچون امدادگری، بسیجی بودن، تقوای الهی، کمک به چرخه اقتصادی و فرهنگی کشور و توانمند سازی محرومان را دارند که قطع یقین این ویژگی ها در بسیجیان امدادگرریشه دارتر است.

وی در خصوص اهمیت جایگاه بسیج اظهارداشت: در بسیج آنچه مهم است محتوای آن بوده زیرا شکل و جنس هر پدیده ای قابل تغییر است و آنچه اساس به شمار رفته و ثابت می ماند، ماهیت و محتوای یک مولودی همچون بسیج بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تصریح کرد: امدادگری نیز ماهیتی ثابت و غیر قابل تغییر داشته و می تواند در قالب یک نهاد و یا در شکل یک فرد باشد از این رو مشترکات زیادی بین بسیج و امداد امام (ره) وجود دارد و امام راحل یادگارهای ارزشمندی را برای ما و آیندگان برجای نهاده اند.

وی یادآورشد: وزنی که بسیج در تفکر دارد هیچ دستگاهی ندارد در طول حیات طیبه بسیج توفیقات متعدد و متنوعی توسط بسیجیان با بصیرت و شجاع رقم خورده که بسیاری از آنها بی بدیل بوده و هر روزه این توفیقات رو به فزونی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.