اشکان دژاگه که جزو ارکان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خواهد بود در گفتگویی تاکید کرد رویایی با آلمان در روسیه برایش رویایی است.

تقابل با آلمان در جام جهانی برای من رویایی خواهد بود/ قطعا در زمستان تیم جدیدم را انتخاب می کنم

به گزارش قدس آنلاین، اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است دومین حضور موفقیت‌آمیز خود را در جام جهانی سپری کند. با این حال او یک مشکل دارد و آن هم این است که بدون باشگاه است.

اشکان دژاگه در گفتگو با SID آلمان درباره شرایط خود گفت: اوضاع نباید اینطور پیش برود. شرایط خیلی خوبی دارم و کاملا آماده هستم. من با شرایط خوبی به ولفسبورگ آمدم ولی دچار یک مصدومیت و مشکل عضلاتی شدم و در تابستان قرارداد من تمدید نشد. من با مربی شخصی در برلین کار می‌کنم و قطعا در زمستان تیم خودم را انتخاب می‌کنم.

او درباره حضور در تیم ملی ایران گفت : کی روش روی من حساب ویژه‌ای باز کرده است و من را بازیکن کلیدی تیم می‌داند و رابطه خیلی خوبی با او دارم.

اشکان دژاگه سابقه ۱۵۸ بازی باشگاهی در بوندسلیگا و ۴۳ بازی در لیگ برتر انگلیس را دارد.

ایران هیچگاه از گروه خود به دور دوم جام جهانی صعود نکرده است و این بار دژاگه امیدوار است که این اتفاق رخ دهد.

کاپیتان تیم ملی ایران اضافه کرد:تیم ما واقعا این توانایی را دارد که به دور دوم جام جهانی راه یابد. این تیم می‌خواهد در روسیه تاریخ ساز شود و به عنوان اولین تیم تاریخ ایران به دور دوم جام جهانی راه یابد.

او درباره احتمال رویارویی با آلمان در جان جهانی گفت : در صورت این اتفاق برای من جذاب می‌شود و یک دیدار رویایی خواهد بود. آلمان مثل خانه من است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.