رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: بسیج باید همواره در مسیر رشد و تعالی قرار داشته باشد و همه نیز باید در راستای تقویت بسیج عزیز گام بردارند.

نباید لحظه‌ای از مقابله با تهدید دشمنان غافل بود/همه باید در راستای تقویت بسیج گام بردارند

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح امروز دوشنبه در بازدید از نمایشگاه عملکرد سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت ایام عملیات کربلای ۴ و یاد و خاطره شهدای گرانقدر این عملیات و تبریک آغاز سال نو میلادی به هموطنان مسیحی، گفت: انقلاب اسلامی در شرایط خطیری قرار دارد و مسئولیت بسیج در تقویت اقتدار نظام و ارتقای قدرت بازدارندگی کشور برابر تهدیدهای نظام سلطه و استکبار، بسیار حائز اهمیت است.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به توطئه‌های همه جانبه و دائمی دشمنان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران تاکید کرد: جبهه دشمن، انقلاب اسلامی را تنها تهدیدی می‌دانند که در مقابل خباثت ها و شرارت های آنان علیه بشریت ایستادگی و با اقتدار و هوشمندی راه آنها را سد کرده است.
باقری افزود: در این مسیر هم باید توطئه های دشمن را خنثی کرد و هم با رویکردی آفندی، دشمن را غافلگیر و به عقب راند همانطور که در برهه تاریخی اخیر در عراق و سوریه شاهد شکست جبهه دشمن در مقابل خروش انقلابی جبهه مقاومت بودیم.
وی با تاکید بر اهمیت هوشیاری ملت برابر ترفندها و توطئه‌های دشمنان انقلاب تصریح کرد: نباید از مساله مقابله با تهدید دشمنان لحظه‌ای غافل بود در عین حال باید از همه فرصت های فرا روی نظام برای پیش برندگی انقلاب و پیشرفت کشور استفاده کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تقدیر از تلاش‌ها و نقش آفرینی های بسیج در صحنه های مختلف به ویژه در عرصه محرومیت زدایی و مردمیاری در نقاط دور دست کشور که نماینگر عمق اجتماعی و هویت مردمی این نهاد است، خاطرنشان کرد: بسیج باید همواره در مسیر رشد و تعالی قرار داشته باشد و همه نیز باید در راستای تقویت بسیج عزیز گام بردارند.
وی افزود: الگوی فرهنگی تراز انقلاب، بصیرت بخشی، تقویت روحیه و مدیریت جهادی، تربیت کادر تراز انقلاب و توسعه روحیه بسیجی، هر یک کارهای بزرگی هستند که بایستی با پشتیبانی همه جانبه و ملی توسط بسیج صورت پذیرد.
باقری همچنین با تاکید بر توجه به اقشار گوناگون جامعه، بر اهمیت ارتقای نقش خواهران، دانش آموزان و دانشگاهیان در برنامه های کلان و راهبردی سازمان بسیج تاکید کرد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با اشاره به لزوم تلاش همه جانبه در تحقق انتظارات فرماندهی کل قوا در حکم انتصاب سردار غیب پرور تاکید کرد: همه ما باید به فکر اعتلا و ارتقای انقلاب و نظام بوده و با برنامه ریزی، عمق نگری و دور اندیشی در پی تحقق منویات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده معظم کل قوا باشیم تا به فضل الهی از توطئه ها و فتنه آفرینی های جدید و پیچیده نظام سلطه و صهیونیسم و دشمنان قسم خورده ملت ایران، به سلامت عبور کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.