سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بار دیگر نسبت به عدم حمایت مسئولان وزارت نفت از این تیم انتقاد کرد.

فراز کمالوند: مسئولان وزارت نفت بگویند نمی توانیم تیم‌داری کنیم

به گزارش قدس آنلاین، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل سایپا گفت: تشکر ویژه‌ داریم از هوادران که سنگ تمام گذاشتند و ۹۰ دقیقه تیمشان را تشویق کردند و یک تشکر ویژه هم دارم از همسرم که ۷ ماه است که سخت‌ترین فشارها را تحمل می‌کند. چون از هم دور هستیم او تبریز است و من آبادان. من سهم خودم را از این پیروزی تقدیم می‌کنم به همسرم.

وی با اشاره به دیدار مقابل استقلال، گفت: بعد از اتفاقاتی که در بازی مقابل استقلال رخ داد برای جبران آن نتیجه ۳، ۴ بازیکن تازه نفس امروز به زمین فرستادیم که همه خوب بازی کردند. لطف خدا شامل حال ما شد و خوشحالم که با یک برد پرگل شکست هفته گذشته را به فراموشی سپردیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان، تصریح کرد: نمی‌خواهم شیرینی این پیروزی را تلخ کنم. اما مثلی داریم که می‌گویند روی بعضی‌ها از سنگ‌ پای قزوین هم بیشتر است. مسئولان وزارت ورزش رویشان از سنگ پا بیشتر است. می‌خواستم امروز یک سنگ پا با خودم بیاورم اما آقای فرقانی نگذاشت. این سنگ پا را هم خریده بودم، مسئولان وزارت نفت یک کلمه بگویند نمی‌توانیم تیم‌داری کنیم. برای چه بازیکنان را از خانواده‌شان می‌اندازند. مسئولان وزارت نفت عین خیالشان نیست، یک تیم را منحل کردند و یک تیم دیگر را هم می‌خواهند نابود کنند.

وی تصریح کرد: اگر به صنعت نفت برسند نتایج خوبی که گرفته‌ایم را ادامه خواهیم داد اما اگر نرسند مسئولیت نتایج با خودشان است. تا چه زمانی من باید بازیکنان را با صحبت به زمین بفرستم. آیا مربی باید برود در خانه بازیکن و او را از خانه‌اش بیاورد؟ وزارت نفت تکلیف ما را روشن کند. بگویند تیم را نمی‌خواهند تا مردم این تیم را اداره کنند، بگویند این تیم مال ما نیست من هم یک کیسه در دستم می‌گیرم و از مردم پول جمع می‌کنم.

کمالوند با انتقاد از وزیر نفت، گفت: آقای زنگنه، آقای صادق‌آبادی دست از سر نفت آبادان بردارید. مسئولان استانی، نمایندگان مجلس و امام جمعه زحمت خودشان را می‌کشند اما صادق آبادی با ۳۲ سال سن تیم را به این روز انداخته است و از هم پاشانده و اگر تو معاون وزیری من خود وزیر هستم.اگر نمی‌خواهی تیم‌داری کنی بیا آبادان و این موضوع را بگو.

وی افزود: روزهای گذشته از حرف‌های من عده‌ای سوءاستفاده کردند و به دنبال خراب کردن رابطه من با عیسی‌زاده بودند و شاید نتواند خیلی حرف‌ها را بزند. ما با هم رفت‌وآمد خانوادگی داریم و اگر گوشت هم را بخوریم استخوان هم را نگه می‌داریم، دلخوری من از وزارت نفت است به آقایی که آنجا نشسته هشدار می‌دهم تکلیف تیم را روشن کند، مردم آبادان در جنگ ایران و عراق ایستادگی کردند، اداره کردن این تیم که چیزی نیست. بیایند بگویند که تیم را خودتان اداره کنید.

سرمربی صنعت نفت آبادان ادامه داد: بهترین نتایج تاریخ نفت را گرفته‌ایم، ششم جدول هستیم که فقط عنایت خدا و اهل بیت است. اگر فوتبال منطق داشت الان نباید اینجای جدول می‌بودیم. این بچه‌ها گناه دارند. ابراهیم‌زاده، اسدی، شیمبا و کرار را من آوردم و شرمنده همه‌شان هستم. هفته قبل سه نفر از همسران بازیکنان به خانه ما آمدند که مشکل داریم، آقای صادق‌آبادی بیا تکلیف را روشن کن. نمایندگان مجلس و امام جمعه شهر پشت تیم هستند، اگر منطقه آزاد نبود پول مسافرت‌ها را هم نداشتیم.

کمالوند گفت: خیمه‌گاه ستون می‌خواهد، ستون تیم ما اسدی بود که برگشت مشکلات را حل کرد اما عده‌ای آدم عجین می‌کنند تا تیم را خراب کنند. خوشبختانه مردم و هواداران بی‌نظیر پشت تیم هستند، زمانی وقتی در تبریز گل می‌خوردیم مردم «عیبی‌یوخ» آن فرهنگ الان به آبادان آمده است. وقتی از استقلال ۴ گل خوردیم واقعاً شرمنده مردم بودیم اما هواداران حمایت کردند. خیلی سخت است تیمی که ۴ گل می‌خورد در فاصله ۵ روز برگردد و جبران کند.

وی خاطرنشان کرد: من باید مشکلات را حل کنم در جام حذفی کار سخت است و این طور نیست که تمام هدفمان آنجا باشد چرا که یک توپ تکلیف را تغییر می‌دهد. این طور نیست که لیگ را رها کنیم، روی لیگ هم حساب کرده‌ایم.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره شرایط کرار، گفت: امیدواریم کشیدگی نباشد اگر کشیدگی نباشد خیلی زود برمی‌گردد.

کمالوند در مورد جام حذفی گفت: اگر استقلال را رد کنیم خیالمان از بابت حضور در فینال راحت شود شاید ۱۰ درصد احتمال داشته باشد قهرمان نشویم.

وی درباره جذب بازیکن، گفت: کار کردن با امثال سوشا، شیث و کرار کار آسانی است اینها بچه‌های خوبی هستند اما باید سیمتان به آنها وصل شود. کرار به هیچ صراطی مستقیم نمی‌شود اما با یک صحبت من پای کار می‌آید به جای اینکه دنبال این باشیم چه کسی آمد و چه کسی نیامد به فکر سربلندی و عظمت آبادان باشیم، زمانی که در شهرداری تبریز بودم گفتم شیث را می‌خواهم گفتند دنبال دردسر هستی در حالی که کار کردن با چنین بازیکنانی به مراتب راحت‌تر است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.