مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با ارسال نامه ای به دبیر شورای عالی امنیت ملی به اتهام دخالت در اغتشاشات مشهد واکنش نشان داد و خواستار ریشه یابی دقیق حوادث اخیر مشهد شد.

واکنش آیت الله علم الهدی به اتهام دخالت در اغتشاشات اخیر مشهد

به گزارش قدس آنلاین، آیت‌الله علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به شایعاتی مبنی بر دخالت وی در ایجاد اغتشاشات اخیر در مشهد و سراسر کشور در قالب ارسال نامه‌ای به ‏ امیر دریادار علی شمخانی دبیر و نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی واکنش داد. 

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی

امیر دریادار آقای علی شمخانی

دبیر و نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی

سلام علیکم

احتراماً به استحضار می‌رساند مدتی بعد از تجمع اعتراض‌آمیز تنی چند از مردم در ۷ دی‌ماه ۹۶ در میدان شهدای شهر مقدس مشهد و اغتشاشات در قالب آن از بعضی دهان‌ها که بعضاً افراد مسؤول در نظام هستند، اتهاماتی مبنی بر نقش اینجانب در این ماجرا اظهار شد.

در سال‌های اخیر و در پی سوءمدیریت مسؤولان ذی‌ربط بر فضای رسانه‌ای کشور بارها آماج اتهامات واهی و تخریب شخصیت قرار گرفتم که در راستای اهداف اسلام و انقلاب باکی نداشته و ندارم. 

لکن مورد اخیر با هدف تشویش اذهان عمومی و گمراه ساختن افکار مردم از حقایقی است که امروز بر ملت مسلمان ایران می‌گذرد و لذا وظیفه خود می‌دانم نکاتی را به جهت توجه و تظلم به حضرتعالی که نماینده مقام معظم رهبری در بالاترین نهاد امنیتی کشور هستید عرض کنم.

۱.  برخی شخصیت‌های سیاسی با سکنا در فضای رقابت‌های انتخاباتی تلاش می‌کنند اینطور القاء کنند که شروع این تحرکات از مشهد بوده است، در حالی که شواهد متعددی وجود دارد که این موج اعتراضات از تهران آغاز شد و اخیراً مقام عالی دادستان کل کشور نیز به آن اذعان نمود.

۲. اینجانب در روز این تجمعات در سفر سبزوار بودم و به محض بازگشت با اسفصار از استاندار محترم خراسان رضوی و مسؤولان امنیتی و انتظامی استان گزارشاتی را دریافت کردم که کاملاً منطبق بر بیانات مقام معظم رهبری در ۱۹ دی بود و برای همه فصل‌الخطاب قرار گرفت.

۳. شاید بعضی در این روزها به جای ریشه‌یابی این تجمعات و اعتراضات و حل آنها نسبت به سندسازی در جهت اهداف سیاسی حزب یا جریان سیاسی خود مشغول باشند که لازم است آن نهاد عالی امنیتی به طور دقیق نسبت به ریشه‌ها و عوامل اغتشاشات هفتم دیماه مشهد تحقیق و تفحص نموده و به ملت شریف ایران گزارش دهد.

‎والعاقبة للمتقین
‎سیداحمد علم الهدی
‎نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی
‎و امام جمعه مشهد مقدس
‎۹۶ دی‌ماه

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.