هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال پیش از دیدار برابر الهلال گفت: ما آماده ارایه یک بازی خیلی خوب برابر تیم الهلال هستیم.

امید ابراهیمی: آماده یک بازی خوب برابر الهلال هستیم/ قلب هواداران استقلال با ما است

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال استقلال ایران  و الهلال عربستان فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۹ در عمان رو در روی هم قرار می‌گیرند. امید ابراهیمی، هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از این دیدار، اظهار کرد: می‌دانیم که همه هوادارانمان نمی‌توانند در بازی فردا کنارمان باشند ولی می‌دانیم که قلب‌های آنها با ما است.      

او افزود: بعد از بازی با الریان، تمرینات خوبی داشتیم و آماده سازی خوبی را سپری کردیم. بازیکنان با تمرکز هستند و صحبت‌های خوبی در تمرینات و جلسات آنالیز داشتیم. همه برای یک دیدار خوب آماده هستند و می‌خواهند برنده باشند. از طرف خودم و تمام بازیکنان قول می‌دهم که برای موفقیت تیم تمام تلاش و کوشش خود را به کار می‌گیریم. در تمرینات نشان دادیم که یکدل هستیم.

ابراهیمی در پایان صحبت‌های خود با اشاره به غیبت هواداران استقلال، اضافه کرد: دوست داشتیم بازی در تهران برگزار می‌شد تا هواداران در کنار ما حضور داشته باشند اما این اتفاق رخ نداد. درست است که هواداران در کنار ما نیستند اما مطمئنم که قلب آنها با ما است و دعای خیر آنها پشت سر ما خواهد بود. مطمئنم اگر در کنار ما نیستند، در هنگام بازی با دعاهای خود ما را حمایت می‌کنند و امیدوارم با دعای خیر آنها، تلاش‌های بازیکنان و کادر فنی بتوانیم یک نمایش خوب داشته باشیم و نتیجه مطلوبی کسب کنیم زیرا توانایی کسب برد در این دیدار را داریم.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.