با توجه به آقای گلی در لیگ هلند و حضور او در بیش از ۷۰ درصد بازی های ملی در سالی که گذشت نگرانی درباره این مسئله وجود ندارد و احتمالاً باید به زودی منتظر اعلام رسمی خبر پیوستن جهانبخش به یکی از دو باشگاه علاقه مند به او باشیم.

احتمال حضور جهانبخش در لیگ برتر انگلیس

به گزارش قدس آنلاین، در این بین احتمال توافق او با تیم دوم یعنی برایتون در حال حاضر بیشتر به نظر می‌رسد اما نکته ای که ذهن هواداران فوتبال کشورمان را درگیر خود کرده است پست اینستاگرامی عجیب شب گذشته جهانبخش بود. در حالی که گفته می‌شد او برای نهایی کردن انتقال خود به همراه امیر هاشمی مقدم در راه انگلیس است به یکباره پستی از او در پاریس منتشر شد که هوادارانش را دچار سرگیجه کرد.  


تئوری های مختلفی در این مورد مطرح شد اما محتمل ترین آن حضور علیرضا در پاریس برای اخذ ویزای کاری انگلستان است. بریتانیا از جمله کشورهایی است که قوانین سخت گیرانه مهاجرتی دارد و اغلب بازیکنان غیر اروپایی پس از ورود برای بار اول و پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به پاریس سفر می‌کنند و به مدت دو روز در این شهر اقامت دارند تا از سفارت بریتانیا در پاریس ویزا کار اخذ کنند.


این مسئله مشابه اتفاقی است که برای محمد صلاح در سال گذشته رخ داد و او پس از پیوستن به لیورپول راهی فرانسه شد و دو روزی را در پاریس سپری کرد تا بتواند مجدداً وارد انگلیس شود.


البته با توجه به آقای گلی در لیگ هلند و حضور او در بیش از ۷۰ درصد بازی های ملی در سالی که گذشت نگرانی درباره این مسئله وجود ندارد و احتمالاً باید به زودی منتظر اعلام رسمی خبر پیوستن جهانبخش به یکی از دو باشگاه علاقه مند به او باشیم.


حضور یک بازیکن ایرانی برای اولین بار پس از اشکان دژاگه در لیگ برتر انگلیس می‌تواند بر جذابیت های آن برای مردم ایران اضافه کند و از حالا باید منتظر قرار گرفتن جهانبخش در برابر ۶ تیم بزرگ لیگ برتر باشیم. این انتقال همچنین می‌تواند سکوی پرتابی مهم برای پیوستن او به تیمی بزرگ تر باشد.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.