سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی

کتابخانه عمومی «هشت بهشت» در شهر جدید گلبهار افتتاح شد

کتابخانه

کتابخانه عمومی هشت بهشت در شهر جدید گلبهار شهرستان چناران با حضور حبیب‌الله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی و حجت‌الاسلام علی‌اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، افتتاح شد.

به گزارش قدس آنلاین، حبیب الله طاهرخانی در حاشیه مراسم افتتاح این کتابخانه به توجه بر حوزه فرهنگی در الگوی ساخت شهرهای جدید و پروژه های عمرانی کشور برای استفاده مردم، به ویژه کودکان، نوجوانان و خانواده ها تاکید کرد.

وی ادامه داد: ساخت کتابخانه نیز از جمله برنامه های فرهنگی است که در شهر جدید گلبهار هم مد نظر قرار گرفته و با افتتاح این کتابخانه شاهد بهره مندی مردم این منطقه از کتابخانه و خدمات فرهنگی آن خواهیم بود.

علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، نیز در این مراسم توسعه فضاهای فرهنگی و ایجاد زیرساخت های فرهنگی از جمله کتابخانه را مورد توجه حوزه عمرانی استانداری خراسان رضوی دانست.

حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نیز رویکرد فرهنگی سازمان مادر تخصصی عمران شهرهای جدید وزارت راه و شهرسازی را شایسته تقدیر دانست و از همت این شرکت در ساخت کتابخانه و واگذاری آن به نهاد کتابخانه های عمومی تشکر کرد.

وی اضافه کرد: کتابخانه عمومی هشت بهشت در شهر جدید گلبهار در محدوده مسکن مهر این شهر و با زیربنای ۲۰۷ متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.