علی کریمی همراه با سپیدرود در لیگ هجدهم روند مثبت تری را نسبت به لیگ هفدهم طی می‌کند و امیدواری بسیاری به وجود آورده است.

روند صعودی سپیدرود با علی کریمی

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، دیدار با پرسپولیس سومین مسابقه‌ای بود که علی کریمی بعد از بازگشت به سپیدرود بر روی نیمکت مربیگری این تیم رشتی می‌نشست. جدالی که تا دقایق پایانی با نتیجه تساوی بدون گل در جریان بود اما شلیک همتی آب سردی بود بر پیکره این تیم.

آمار کریمی در این سه بازی که بر روی نیمکت سپیدرود نشسته است نسبتا خوب به حساب می‌آید. این تیم در این سه بازی و در مجموع ۲۷۰ دقیقه تنها یک گل از پرسپولیس دریافت کرده است که برای تیمی که بدترین خط دفاع لیگ برتر را در اختیار دارد آمار خوبی محسوب می‌شود. نکته جالب توجه این است که سپیدرود دو دیدار از سه دیدار اخیر خود را خارج از خانه سپری کرده است.

وقتی که به نتایج سال گذشته سپیدرود همراه با کریمی در مسابقات خارج از خانه رجوع می‌کنیم به این نکته می‌رسیم که این تیم در دیدارهای مذکور حداقل ۲ بار دروازه خود را باز شده دیده است و حالا رشد فنی خوبی را تجربه می‌کند. به طوریکه در ۱۸۰ دقیقه متوالی مقابل ملوان در جام حذفی و پرسپولیس در لیگ برتر، تیم تحت هدایت کریمی تنها یک گل آن هم در دقیقه نود دریافت کرده است.

اما مشکل اصلی سپیدرودی‌ها به بخش تهاجمی باز می‌گردد. جایی که این تیم در امر بازیسازی و گلزنی با مشکلاتی رو به رو است و در فوتبال برای برنده بودن باید گل به ثمر رساند. حال خبر می‌رسد مالک و سرمربی جدید سپیدرود برنامه ویژه‌ای دارند تا در نیم فصل یک مهاجم و هافبک جذب کنند و نقطه ضعف تیمش را اینگونه پوشش دهد.

منبع: ورزش۳

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.