ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) طی بیانیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

بیانیه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند ۲۲ بهمن

به گزارش قدس آنلاین، در آغاز پنجمین دهه‌ی انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب، حضور آحاد مختلف مردم برای به تصویر کشیدن شکوه و عظمت مبارزه با استعمار، پیامی روشن برای جهانیان دارد. بیست و دوم بهمن ماه ۵۷ یادآور مطالبه‌ی استقلال در مقابل زیاده‌خواهی بیگانگان است.

یکی از مهم‌ترین خصوصیات انقلاب اسلامی ایران این است که در طول این سال‌ها با وجود راهی دشوار و طولانی، با این همه مزاحمت و این همه معارضه و سیاست‌های برخورد گوناگون با شکل‌های مختلف و از جوانب مختلف، این خط مستقیم در انقلاب مطلقاً زاویه پیدا نکرده است، راه، راه مستقیمی است که این راه را انقلاب پیش رفته است. انقلابی که با پیروی از رهبر فرزانه و پشتیبانی از ولایت‌فقیه روح تازگی به خود گرفت و از دست‌اندازی نابخردان، نامحرمان و بیگانگان مصون ماند.

در طلیعه‌ی روزهای درخشان فجر از همه‌چیز شایسته‌تر تکریم شهیدان و خضوع در برابر روح فداکار آنهاست. راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده‌ی بی‌نظیر است. هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی‌بیند و به یاد ندارد.

بدین منظور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز از آحاد ملت بزرگوار ایران جهت شرکت پرشکوه در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می‌آورد تا همانند گذشته حضوری پرشور و وحدت‌آفرین داشته باشند و مشت محکمی بر دهان بدخواهان انقلاب اسلامی بکوبند. راهپیمایی مردم عزیز ایران اسلامی به مناسبت بزرگداشت این روز باشکوه نمادی از اتحاد و اقتدار ملی است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.