قزوین_ امیرمحبی گفت: کمک به هم وطنان سیل زده وظیفه همگانی است و کمیته امداد هم در کنار مردم با تمام ظرفیت و بسیج امکانات در این پویش مشارکت دارد و کمکهای هم استانی های عزیز را در اسرع وقت به دست سیل زدگان می رساند.

ادامه پویش کمیته امداد برای جمع آوری کمک به سیل زدگان/ سیل مهربانی قزوینی‌ها از مرز ۵۰۰ میلیون تومان گذشت

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان قزوین، امیر محبی قائم مقام کمیته امداد استان قزوین در جلسه هماهنگی با معاونان و روسای ادارات به منظور تسریع در جمع آوری و ارسال کمکهای مردمی و رسیدگی به سیل زدگان بیان کرد: سیل اخیر بخشی عظیمی از زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده و در برخی موارد تمام امکانات زندگی آنها از بین رفته، از همین رو و بر اساس وظیفه شرعی و انسانی، ستاد کمک رسانی به آسیب دیدگان از سیل در کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین از همان روزهای نخست سال جدید شکل گرفت.

وی ادامه داد: تا به امروز پایگاه های ثابت این نهاد در سطح استان فعالیت خوبی داشتند و از امروز گروه های سیار برای جمع آوری کمک های مردمی نیز راه اندازی می شود تا بتوانیم کمک‌های مردم نوع دوست در سطح شهرستان‌های استان را جمع آوری و به سیل زدگان برسانیم.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت: کمک به هم وطنان سیل زده وظیفه همگانی است و کمیته امداد هم در کنار مردم با تمام ظرفیت و بسیج امکانات در این پویش مشارکت دارد و کمکهای هم استانی های عزیز را  در اسرع وقت به دست سیل زدگان می رساند.

وی اعلام کرد: کمک های مردم استان قزوین که از سوی کمیته امداد جمع آوری شده تاکنون از مرز ۵۰۰ میلیون تومان نیز گذشته است که این رقم اگرچه قابل توجه است ولی با توجه به وسعت خسارت وارد شده باید استمرار داشته باشد.

محبی تصریح کرد: تلاش ما بر این است که کاری کنیم که نگرانی و دغدغه های سیل زدگان را کاهش دهیم و به یاری آنها بشتابیم.

وی با اشاره به اینکه سیل خسارت های زیادی به خانواده‌های ایتام و محسنین تحت حمایت وارد کرده که با توجه به بنیه اقتصادی ضعیف این خانواده ها، امکان جبران خسارتهای وارد شده برای آنان دشوار است، عنوان کرد: کمک‌های اساسی و ضروری برای سیل‌زدگان، شامل اقلام بهداشتی، فرش، موکت، پتو، یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، کفش و البسه، کنسروجات و آب معدنی است.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین توضیح داد: مردم نوع دوست استان قزوین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره‌ حساب‌ ۶۳۹۹۹۹  و یا شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۸۲۶۶۳ نزد بانک کشاورزی واریز و یا از طریق سامانه تلفن همراه # ۹۹*۸۸۷۷ * برای مشارکت در این امر خیر اقدام کنند.

وی یادآورشد: کمک های نقدی مردم برای ساخت و تعمیر مسکن، تأمین وسایل ضروری منزل، کمک‌معیشت سیل زدگان هزینه شده و کمک های کالایی نیز برای مصرف تحویل سیل زدگان می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.