مسئول روابط عمومی قرارگاه ارتش مستقر در تایباد گفت: یادواره شهید امیرسپهبد صیادشیرازی در مسجد ابوالفضلی تایباد برگزار می‌شود.

یادواره شهید صیادشیرازی در تایباد برگزار می‌شود

به گزارش قدس آنلاین، احمد برات‌پور با اشاره به اهمیت بالای برگزاری یادواره‌های شهدا و لزوم ترویج این فرهنگ در تایباد و نظایر شهرستان‌های خراسان رضوی، اظهار داشت: یادواره شهید امیرسپهبد صیادشیرازی در تایباد برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی قرارگاه ارتش مستقر در تایباد تصریح کرد: قرارگاه عملیاتی شهید تولایی ارتش در شهرستان مرزی تایباد مستقر بوده و افراد متولی در این شهرستان فعالیت می‌کنند، به همین دلیل نیز یادواره این شهید گرانقدر در تایباد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری مراسم مذکور به بهترین نحو ممکن در محلی متناسب با شأن و جایگاه شهید صیادشیرازی با توجه به استقبال کنندگان بسیار از این برنامه، خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهید امیرسپهبد صیادشیرازی در مسجد ابوالفضلی تایباد صورت می‌پذیرد.

برات‌پور بیان کرد: یادواره این شهید امروز از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود، همچنین حجت‌الاسلام حسین قاسمی، رئیس عقیدتی سیاسی قرارگاه عملیاتی شهید تولایی ارتش مستقر در تایباد به عنوان سخنران در یادواره شهید صیادشیرازی حضور می‌یابد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.